مکزیک را به شدت فعال, فوران آتشفشان خود را آغاز کرد آخرین فوران در دوشنبه شب اما مرموز به سرعت در حال حرکت چراغ در مجاورت بلافاصله پس از انفجار باعث نگرانی های عمده آنلاین.

دولت-اجرای وب کم مانیتور فوران و eagle-eyed شهروندان کشف آنچه در ظاهر به یک بشقاب پرنده در آسمان بالا مدت کوتاهی پس از آن آغاز شد اعدام زیر یک انفجار آتشفشانی اواخر دوشنبه شب.

به طور طبیعی, آنلاین, حدس و گمان در مورد بازدید کنندگان بیگانه پر بود با برخی از ساخت نور از چنین یک سناریو بعید است و دیگران به سادگی مایل به این باور است که حقیقت این است که در خارج وجود دارد.

“بازدید از سیاره خود را و شما لازم نیست حتی نگاه کردن” یک عنوان بالا به عنوان خوانده شده یک کارتون یک کاربر توییتر به اشتراک گذاشته بیگانه نادیده گرفته شده توسط مردم بر روی گوشی های هوشمند خود.

اما بسیاری از آنها سریع به پشت سر هم بشقاب پرنده ها حباب. “این فقط یک هواپیما” یا “این یک ماهواره” شایع ترین پاسخ با واقع گرایان میان نظر.

بدون در نظر گرفتن پتانسیل های فرازمینی فعالیت یا نه مقامات عمومی هشدار داد برای جلوگیری از این منطقه در حالی که سطح 2 زرد هشدار در محل است.

اولیه فوران آغاز شد و در حدود 23:18 به وقت محلی در روز دوشنبه شب با آتشفشان راه اندازی cinders به آسمان بالا قبل از آروغ زدن خارج وسیع ستون خاکستر برخی از 600 متر به آسمان. دوم فوران صورت گرفت فقط 40 دقیقه بعد از راه اندازی آتشفشانی باقی مانده و به مناطق اطراف آن.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی