تماشا کنید: تایسون خشم آماده برای دئوتای وایلدر سنگین وزن نهایی مسابقات رقص, پشت صحنه

تایسون خشم به وضوح نمی fazed چشم انداز رو ویرانگر قدرت مشت زدن از دئوتای وایلدر برای بار دوم در حال فیلم برداری, رقص, پشت صحنه, در, منجر به سنگین وزن جهان عنوان مسابقه برگشت در لاس وگاس.

شکست نخوردگان جفت خشم و وایلدر در حال آماده سازی برای مثل حلزون حرکت کردن آن را دوباره در MGM بزرگ باغ آرنا در شنبه شب در عاقبت به خود 2018 هیجان انگیز به پایان رسید که در بحث تقسیم-تصمیم قرعه کشی.

این مسابقه برگشت شده در صورتحساب یا لیست به عنوان بزرگترین بوکس سنگین وزن, برخورد, در سال به عنوان آمریکایی حذفی هنرمند وایلدر, 34, خود قرار می دهد WBC عنوان در خط در برابر lineal سنگین وزن جهان قهرمان خشم.

همچنین در rt.com وایلدر در مقابل خشم 2: هر دو جنگنده در آمده سنگین تر برای قهرمانی سنگین وزن مسابقه برگشت در لاس وگاس (تصویری)

ساخت تا به مبارزه دیده می شود این جفت ارز تجارت توهین و همچنین shoves در یک رویداد رسانه ای در مبارزه با هفته باعث برگزارکنندگان به انصراف سنتی چهره خاموش در وزن-ins برای ترس از جفت جسمی برخورد دوباره قبل از آنها به مرحله بین طناب.

اما 6ft 9in خشم, 31, یک برش به طور معمول آرام شکل برای بسیاری از هفته که تمدید تا ساعت قبل از مبارزه در وگاس.

در رسیدن به 17,000-seater بزرگ باغ آرنا در یک قرار دادی کت و شلوار آراسته خود را با تصویر, کولی شاه دیده می شد تلاش بر تاج پشت صحنه در حالی که رقص به آهنگ های انفجار در محل.

که در تضاد کامل با وایلدر آماده سازی به عنوان unsmiling برنز بمب افکن دیده می شد پس از رسیدن به محل قبل از رفتن از طریق امتداد به دنده تا برای مبارزه با.

“این تنها راه او می داند” خندید مفسران به عنوان فیلم نشان داد خوشگذران خشم.

“این است تایسون خشم جهان, ما همه فقط زندگی در آن” نوشت پروموتر فرانک وارن.

در مقایسه با اولین مبارزه که در آن خشم تا حد زیادی به نظر می رسد محتوای به زرنگ تر بودن وایلدر بریت است این بار قول داد پس از آمریکا در جستجوی یک حذفی.

او ابرو با برخی از این نظرات به آماده سازی خود برای مبارزه از جمله ادعا می کند که او شده است خود ارضایی هفت بار در روز به “دریافت تستوسترون جریان” به عنوان به خوبی به عنوان تمرین به طور منظم و چوچوله بازبان و دهان با همسر خود را به “تقویت فک خود را.”

همچنین در rt.com می استمناء و چوچوله بازبان و دهان بهبود عملکرد ورزشی? سکسولوگو مورد بحث تایسون خشم را آموزش رژیم’

آن را نمی خواهد طولانی قبل از مبارزه با طرفداران پیدا کردن که آیا خشم غیر متعارف روال آموزش – و قبل از مبارزه با رقص حرکت می کند – به او لبه شنبه شب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im