یک بخش از مرز آمریکا و مکزیک دیوار در جنوب تگزاس نیز موفق به مقاومت در برابر قدرت طبیعت, سقوط تحت بادهای قوی از طوفان هانا و ارسال جمهور تهمت منتقدان به اوردرایو.

یک ویدیو گفته نشان میدهد بخشی سقوط از حصار مرزی بین ایالات متحده و مکزیک رفت و ویروسی در روز یکشنبه.

در حالی که آن را بلافاصله روشن نیست که در آن ثبت شد و آن بخش از حصار بود و تحت تاثیر رسانه های محلی گزارش داد این حادثه اتفاق افتاده است جایی بین تگزاس و شمال شرقی مکزیک, Tamaulipas به عنوان طوفان کتک منطقه است.

رییس جمهور بسیاری از منتقدان شاد و دیدن آن را به عنوان مداخله الهی و یک فال از سقوط قریب الوقوع مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

در اوایل این ماه یک بخش خصوصی ساخته شده و بخش از مرز دیوار در جنوب تگزاس مورد انتقاد قرار گرفت به واقع بودن بیش از حد نزدیک به ریو گراند رودخانه و در حال حاضر نشانه هایی از فرسایش تنها چند ماه پس از رفتن.

مغلوب ساختن پیشی جستن در آن زمان فاصله خود را از خاص که ابتکار عمل خصوصی حتی اگر دولت بنا به گزارش اعطا ساز 1.7 میلیارد قرارداد برای ساخت بیش دیوار.

“من مخالف با انجام این کار بسیار کوچک (کوچک) بخش از دیوار در یک روی حیله و تزویر منطقه توسط یک گروه خصوصی است که پول مطرح شده توسط تبلیغات… باید ساخته شده است مانند بقیه دیوار, 500 plus مایل” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی پشت در جولای 13.

آن را تنها انجام می شود به من نگاه بد و perhsps (sic) آن را در حال حاضر نیست حتی کار می کنند.

همچنین در rt.com ‘جدید مکزیک برای آن پرداخت!’ توییتر گیج پس از تهمت قول به ساخت دیوار در کلرادو

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی