تماشا کنید: Infinite کاربر لگد کردن معده تان شدیدا ‘coronavirus چالش’ کردن از طریق لیس زدن صندلی توالت در هواپیما

به عنوان جهان خود جدا شده و درگیر در اجتماعی فاصله اجتماعی, رسانه های اثرگذارندهها بیشتر از جان گذشته برای جلب توجه از همیشه قبل از, از جمله یک زن که licked یک صندلی توالت در آنچه که او به نام “coronavirus چالش است.”

آنلاین ‘شخصیت’ و مشتاق Infinite user @avalouiise نشان داد هیچ ترس او به عنوان تکیه بیش از آنچه به نظر می رسد هواپیما توالت و licked صندلی در قسمت مساوی تکان دهنده و منزجر کننده ویدئو.

او تصویری بیش از 296,000 views پس از آن ارسال شده در مارس 14, بنابراین در حالی که به نظر می رسد او رفته اند ممکن است ویروسی’ به عنوان در نظر گرفته شده و بسیاری از آنها به سمت چپ بینی چه مدت از آن خواهد شد قبل از او آلوده به صورت واقعی توسط Covid-19 عفونت تنفسی با بسیاری از استناد به روح چارلز داروین حیله گر است که انتخاب طبیعی خواهد آن دوره را.

برخی استدلال می کنند که لوئیس باید “دستگیر و برای تشویق مردم به آلوده. تکواندو اشتباه است با او.” دیگران به سادگی ارسال شده gifs از خود وحشت واکنش به کلیپ.

تاثیر گذار ادعای او “کاملا خوب” و برای اثبات که او نمی باید هر گونه عفونت تنفسی او طول می کشد یک پف از سیگار الکترونیکی و یا “پف نوار” به او اشاره به آن است. خوب است که حل و فصل آن است.

پس قابل پیش بینی واکنش به شیرین کاری عجیب و غریب, Louise پس از آن ادعا کرد که او ضد عفونی صندلی توالت با سفید برای 40 دقیقه قبل از فیلمبرداری این ویدئو و اضافه کرد که او ساخته شده است که 4000 دلار به عنوان یک نتیجه از این ویدئو…اما مشخص نیست دقیقا چگونه است.

آن را طولانی نیست قبل از دیگران در زمان چالش, اگر چه با یک کاربر لیس دستگیره و دیگر زیر اصلی چالش به نامه.

همچنین در rt.com Weaponized سرفه: راه های جدید برای استدلال می کنند که کلمات شکست در coronavirus عصر (ویدئوها)

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de