تماشای هزاران نفر از اوکراینی ها ازدحام مرز برای بازگشت به خانه و پیش از coronavirus مستند

با از مرزهای اوکراین برنامه ریزی شده برای, بسته, با شدت بهم زدن به مقابله با Covid-19 سرایت هزاران نفر از اوکراینی ها که مشغول به کار بود در اروپا در معرض خطر عفونت با ازدحام در گذرگاه برای بازگشت به کشور است.

خطوط بی پایان بیشتر از مردان بسیاری از پوشیدن ماسک صورت اما برخی بدون انتظار برای ساعت ها در گذرگاه های مرزی بین اوکراین و لهستان روز جمعه ساعت قبل از مستند بود را به اثر. RT اخبار آژانس Ruptly اسیر برخی از این فیلم در Lublin Voivodeship در لهستانی گذرگاه الرفح در Dorohusk.

صحنه های مشابه باز شدن در گذرگاه های مرزی با عکس به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی نشان محکم بسته بندی شده جمعیت – مخالف دقیق از “اجتماعی فاصله” توصیه می شود در سراسر جهان به عنوان بهترین راه برای کند کردن روند گسترش این ویروس بالقوه مرگبار.

گزارش از Korczowa در Subcarpathian Voivodeship شد فقط به عنوان وخیم. همانطور که از 2 ظهر به وقت محلی در روز جمعه حدود 3500 نفر در صف تا در عبور ، تخمین زده شد که پردازش همه آنها را تا 15 ساعت به وضوح یادآوری میکند که برخی از آنها ممکن است رشته وجود دارد – و با سفارت اوکراین این سایت هیچ راه حل برای گرفتاری های گازتا Wyborcza گزارش شده است.

اما مقامات اوکراین گزارش خود را گفت لهستانی همتایان آنها اعتراف شهروندان خود را حتی پس از این مرز رسمی از بسته های منطقه ای سخنگوی Małgorzata Waksmundzka-Szarek ذکر شده است با این روزنامه عنوان کرد و گفت.

یک کشور اروپایی یکی پس از دیگری ناودان مرزهای خود را بسته به کروناویروس در ادامه به گسترش است. به عنوان جمعه, اوکراین به حال 226 رسما تایید موارد در حالی که لهستان تا به حال بیش از 1,389 – اما مقامات شده اند عامل بر فرض که تعداد واقعی افراد آلوده باید بسیار بالاتر است.

اعلام مرز بسته شدن رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky تشکر کرد آن دسته از شهروندان که توجه او را به بازگشت به دو هفته پیش و برخی از 80,000 نفر بودند و تخلیه توسط دولت با هواپیما و قطار و اتوبوس.

“اما امروز ما هیچ وقت به صبر” Zelensky اضافه کرد و گفت که اوکراین “در مواجهه با یک انتخاب دشوار بین شهروندان که هنوز در خارج از کشور و ایمنی از 40 میلیون نفر از شهروندان در کشور است.”

میلیون ها نفر از اوکراین مهاجرت به لهستان و غرب بیشتر برای کار پس از 2014 کودتا در کیف لمس کردن یک فروپاشی اقتصادی و جنگ داخلی در این کشور شرق. Zelensky انتخاب شد در یک زمین لغزش آوریل گذشته در یک وعده برای پایان دادن به درگیری شده است و قادر به غلبه بر افراطی ناسیونالیست نیروهای خود را برای انجام این کار است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de