سازمان دیده بان ویدیو آغاز شده است که همه ” کودک سربازان شایعات

طول کامل تصویری پدید آمده است نشان دادن آنچه که به نظر می رسد نوجوانان در نظامی مازاد دنده در آتلانتا ، هنگامی که قطعه از این فیلم رفت و ویروسی از اینترنت منفجر شد با شایعات از کودک سربازان.

در یوتیوب منتشر شده اما در اصل پخش Instagram ویدئو نشان می دهد بیش از یک دوجین مردم از ساخت و قد و قامت ایستاده در یک خط به عنوان اگر برای ‘گارد’ یک پل در آتلانتا ، مرموز ‘سرباز’ حمل تفنگ بدون مجلات اما چادری در تطبیق نظامی به سبک لباس و ماسک گاز. پشت سر آنها یک تعداد وسایل نقلیه نظامی پارک شده در حالی که افراد دیگر در شبیه لباس آسیاب.

“آنها گارد ملی?” اطرافیان می پرسد در حالی که یکی دیگر پاسخ “نه!” گرجستان فرماندار برایان کمپ (R) بود و در واقع اعزام گارد اواخر جمعه شب به عنوان قطعاتی از فیلم رفت و ویروسی در صبح روز شنبه برخی از بینندگان فکر می کردم که گارد ملی بود مستقر کودک سربازان در خیابان های آتلانتا در حالی که دیگران پیشنهاد آنها به احتمال زیاد اعضای خصوصی گروه شبه نظامی.

همچنین در rt.com منتظر چه… کودک سربازان ؟ سردرگمی باعث شده غریب و عجیب فیلم گفته نشان میدهد کودکان و نوجوانان در شورش دنده امنیت آتلانتا در خیابان

ظاهر خود را در خیابان ها موجب وحشت آنلاین با نظر و دوبله آنها را به “هیتلر.” این فیلمبردار که فیلم برداری خود را در برخورد با آنها شد unperturbed و حدود 15 دقیقه سرگرم کننده ساخت اسلحه toting ‘guardsmen’.

“شما Fortnite سپر که در کیسه?” او یکی است. “آنها نیست حتی کلیپ ها در آنها همه چیز” bystander اظهار داشت: در سلاح های خود را.

پس از 8ساعت حکومت نظامی ضربه dress-up سربازان تبدیل شده و سمت چپ پست های خود را به این jeers از جمعیت است. حضور خود را با این حال شگفت انگیز آن را به کاربران رسانه های اجتماعی, آیا کمی برای جلوگیری از تظاهر کنندگان که در ادامه غارت و vandalising در طول شب. در آتلانتا مینیاپولیس و در سراسر کشور بیشتر شورش انتظار می رود بیش از آخر هفته.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de