یک جمعیت عظیم تظاهرکنندگان فرود بر یک مقر پلیس در مینیاپولیس در اعتراض به کشته شدن اخیر یک مرد غیر مسلح. آنها در دیدار با آرسنال از شورش کنترل سلاح از جمله نارنجک و گلوله های لاستیکی.

هزاران نفر از راهپیمایان دیده می شود می تواند در اطراف 3rd پلیس حوزه ستاد در مینیاپولیس در روز سه شنبه خواستار پاسخ پس از یک محلی جورج فلوید, کشته شد, یک افسر سبد با وجود بارها و بارها بیان کرد که او نمی تواند نفس بکشد.

این اقدام آغاز شده در نزدیکی یک رستوران در شهر های مرکز در نهایت ساخت راه خود را به مقر پلیس برخی از سه مایل دورتر.

معترضان گزارش شکست یک درب در ساختمان, در حالی که فیلم های به اشتراک گذاشته آنلاین را نشان می دهد راهپیمایان شکستن به تیم ملی پلیس ماشین پارکینگ به خرابگری وسایل نقلیه.

معترضان به زودی ملاقات پرقدرت پلیس, پاسخ, اما, با, افسران چادری ضد شورش رها کردن ضخامت ابرها از گاز اشک آور, گلوله های لاستیکی و صدای نارنجک.

انرژی تظاهرکنندگان نیز می تواند دیده می شود شعار ضد پلیس شعارهای آنها به عنوان پیاده در خط, برگزاری علائم و فریاد “نه عدالت بدون صلح تعقیب پلیس است.”

صحنه ناآرامی در آمد از فلوید را به قتل روز دوشنبه بود که در فیلم ها و رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی با قرار دادن مینیاپولیس اداره پلیس در مرکز یک رسوایی بزرگ.

همچنین در rt.com “من نمی توانم نفس بکشم’ 2.0: مینیاپولیس پلیس را در آب داغ به عنوان مظنون می میرد در رحم, سبد دستگیری

در این ویدئو فلوید شنیده التماس برای زندگی خود را در زمان تماس برای مادر خود را به عنوان یک افسر پین مرد به زمین با زانو در گلو او را. در حالی که پلیس اصرار فلوید “از لحاظ فیزیکی در برابر افسران” فیلم از این حادثه به نظر می رسد به افترا زدن به داستان خود را.

هر چند چهار افسران اخراج شدند پس از این ویدئو ظهور آنلاین قتل است stoked گسترده خشم بسیاری از منتقدان از جمله فلوید خانواده – دعوت به اتهام قتل برای چهار پلیس.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی