یک گروه ترکان و مغولان مهاجم از طریق یک محله فقیر نشین در فیلادلفیا تنظیم به آتش زدن خودروهای پلیس و غارت مغازه. در میان هرج و مرج در این شهر دستور داده است تا همه کسب و کار بسته شده است.

شورش غرق یک خط از اتومبیل های پلیس به عنوان افسران خود ایستاده بود و تماشا تخریب فیلم گرفته شده توسط Fox 29 را نشان می دهد. شکست ماشین هستند و سپس به آتش کشیدند و از چپ به رایت در وسط خیابان.

غارتگران پس از آن swarmed به فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها. این کسب و کار نمی شد “شیک پوش طراح مغازه” خبرنگار استیو Keeley اشاره کرد اما فروشگاه “که در آن مردم بدون اتومبیل پیاده روی به غذا و دارو و لباس است.”

شهردار فیلادلفیا جیم کنی اجباری اجرا شهرستان گسترده حکومت نظامی شروع روز یکشنبه در 6 ساعت. به عنوان تظاهر کنندگان همچنان به رفت و برگشت از طریق خیابان ها حکومت نظامی منتقل شد تا دو ساعت.

بعید است که بیشتر خشونت در میان تظاهر کنندگان را توجه به سفارش ، در مینیاپولیس – کانون ناآرامی اوباش از مردم به مبارزه طلبیده دستور منع رفت و آمد در اوایل این هفته به رایت کردن کسب و کار و مشعل دو پلیس حوزه به زمین.

در میان هرج و مرج رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام مقامات برای بازگرداندن “Law & Order در فیلادلفیا در حال حاضر!”

تماس با ما بزرگ گارد ملی مانند آنها در نهایت (با تشکر از شما رئیس جمهور تهمت) شب گذشته در مینیاپولیس.

پس از مرگ جورج Floyd – گزارشی مرد سیاه پوست به دست افسر پلیس درک چوین در مینیاپولیس در دوشنبه شورش و غارت شکسته در حداقل 75 شهرستانها در سراسر ایالات متحده. هر چند تعداد فزاینده ای از کشورها به نام خود در گارد ملی نیروهای ناآرامی ها همچنان در سراسر کشور.

همچنین در rt.com جنگ در Antifa: به عنوان تهمت قول به اعلام آن را یک ‘گروه تروریستی’ AG Barr برابر شورش به تروریسم داخلی

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی