سازمان دیده بان رشته گردشگران روسی اعتراض در فرودگاه دبی پس از امارات متحده عربی را تکذیب ورود به تخلیه پرواز

بیش از 1 ، 000 گردشگران روسی باقی می ماند سرگردان در امارات متحده عربی پس از لغو چهار FlyDubai پرواز. برخی از آنها تبدیل به اعتراض بعد از دبی را تکذیب کرد ورود به تخلیه پرواز – که در حال حاضر در هوا.

فیلم از صحنه گردش در رسانه های اجتماعی نشان می دهد که یک گروه از گردشگران حمل پلاکارد و شعار “خانه!” در فرودگاه دبی.

تظاهرات شروع شد و پس از درهم تجدید نظر در تصمیم خود برای دریافت یک هواپیمای روسی ارسال شده توسط Pobeda خطوط هوایی کم هزینه به انتخاب کنید تا برخی از 190 رشته گردشگران است. این تصمیم در زمانی که هواپیما در حال حاضر در مسیر به خاورمیانه و کشور و گردشگران بودند در فرودگاه. این هواپیما تا به حال به طور ناگهانی زمین در یک فرودگاه در روسیه و شمال قفقاز.

بیش از 1000 گردشگران روسی باقی می ماند سرگردان در دبی پس از لغو پروازهای این کشور FlyDubai حامل. گردشگران ارائه شد بلیط برای پروازهای پس از آوریل 7, با توجه به, روسیه, صنعت گردشگری انجمن. هنوز هم آنها را در معرض خطر از سمت چپ بدون هیچ گونه اقامت در مجموع به عنوان هتل های در حال تعطیل در سراسر کشور با توجه به شیوع کروناویروس.

همچنین در rt.com من که برخی از Covid-19 منکران می خواهید به انجام, مهمانی, به عنوان اگر چیزی اتفاق می افتد – اما آن را خودخواه احمقانه و خطرناک

Coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر تحت تاثیر خوبی بیش از 400 ، 000 نفر در سراسر جهان در نتیجه نزدیک به 20 ، 000 مرگ و میر.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im