خدمه یک Juneyao Airlines پرواز از اوزاکا به شانگهای داوطلب به رشته گردشگران به طور مستقیم به قرنطینه ووهان پس از به دنبال تقدیر ویژه ای از مقامات چینی در یک نمایش همبستگی.

پرواز HO1340 برنامه ریزی شده بود به ترک در 7:55pm محلی کنونی از اوزاکا در ژاپن و زمین در آن مقصد شانگهای در حدود 9:30بعد از ظهر. اما در درخواست از گردشگران در هیئت مدیره این شرکت هواپیمایی به دنبال دریافت مجوز برای تغییر مسیر در چین در حریم هوایی و ایجاد یک مسیر انحرافی را طی به ووهان.

11 خدمه همه داوطلب به عمل پرواز در حالی که با پوشیدن ماسک ، عینک و دستکش.

برخی 94 از مسافران سرگردان پس از یک موج از پروازها به عنوان coronavirus شیوع سرعت جمع آوری شد در نهایت به ارمغان آورد به ووهان قلب رمان شیوع کروناویروس.

“پرواز عنوان شده است به ووهان خوش آمدید خانه” پرواز گفت: به دارای شور و شعف کف زدن از کسانی که در هیئت مدیره. پس از فرود کسانی که در هیئت مدیره از مناطق دیگر منتقل شدند به یکی دیگر از پرواز به شانگهای.

همچنین در rt.com ‘ووهان شما می توانید آن را انجام دهید!’: قرنطینه ساکنان بخوان از خود در بالکن تکان دهنده ویدئوها

خدمه به طور داوطلبانه مورد توافق به قرنطینه می شود و به مدت 14 روز و در زمانی که هواپیما در نهایت بازگشت به شانگهای شد بنا به گزارش ها به طور کامل ضد عفونی.

شانگهای-بر اساس شرکت هواپیمایی نیز تخلیه 19 جعبه محافظ لباس و ماسک های خریداری شده در ژاپن است. Juneyao اعلام کرد که حمل و نقل یکی دیگر از 30,000 محافظ لباس و لوازم دیگر از ژاپن و دیگر کشورها از جمله تایلند و فنلاند به ووهان و چینی دیگر مناطق تحت تاثیر شیوع.

2019-nCoV coronavirus تا کنون آلوده 5,974 مردم در چین به تنهایی که حداقل 132 نفر کشته شده اند. موارد همچنین گزارش شده است در سراسر آسیا و آمریکای شمالی و خاورمیانه و اروپا است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im