سازمان دیده بان روسی biodefense نیروهای ضد عفونی کردن خانه سالمندان در coronavirus-آمار ایتالیا

کارشناسان از مسکو biodefense واحد مستقر شده اند در مرکز مرگبار Covid-19 شیوع در ایتالیا وظیفه با مواد ضد عفونی کننده خانه سالمندان که در آن بیماران درگذشت در میان coronavirus بیماری همه گیر.

یک نظامی روسیه بیولوژیکی و شیمیایی محافظت تیم اعزام شد تا به مارتینو Zanchi خانه سالمندان در شهر برگامو در شمال ایتالیا لمباردی منطقه در روز جمعه.

رفتن از یک اتاق به اتاق ضد اپیدمی متخصصان در hazmat لباس و ماسک اسپری ضد عفونی کننده بر روی تمام مبلمان از جمله تخت و تشک. آنها همچنین به طور کامل ضد عفونی کف و دیوار و سقف به دلیل آثار Covid-19 شناخته شده اند در بر داشت در بسیاری از انواع سطوح.

ماه گذشته 20 نفر را در خانه سالمندان به عنوان مقامات در تلاش برای مهار coronavirus در برگامو.

این بیماری شده است مواج در سراسر ایتالیا از ماه فوریه با لمباردی بودن سخت ترین ضربه منطقه و محلی که در آن سیستم های سلامت به طور کامل غرق شده است.

روسیه airlifted حیاتی لوازم پزشکی و کنترل بیماری کارشناسان به ایتالیا به عنوان بخشی از تلاش برای کمک به این کشور کاهش سرعت گسترش coronavirus. ایتالیا در حال حاضر در رتبه دوم بیشترین تعداد تایید Covid-19 موارد با نزدیک به 86,500 مردم آزمایش مثبت برای ویروس. بیش از 9,130 مردم فوت کرده اند با 919 جدید مرگ و میر ثبت شده در روز جمعه.

همچنین در rt.com بررسی ویروس battlefield: نظامی روسیه پزشکان بازرسی Covid-19 امکانات بهداشتی در برگامو ایتالیا (تصویری)

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im