موی تای تایلندی جنگنده Neymar Paeminburee می توانید خود را خوش شانس فرار کرده اند بیشتر آسیب پس از اقدامات سریع فکر کردن داور را نجات داد او را از کوبیدن سر خود را به بوم بعد از اینکه زدم به تازگی.

بنابراین Sovarathana گل خیره کننده آنی حذفی برابر Paeminburee پس از او فرود آمد یک راست آرنج به چانه در طول یک مسابقه اخیر در کامبوج ارسال حریف خود را عقب انداخت به حصیر و در تلاش برای نجات جنگنده از درد و رنج بیشتر تروما داور Sittichai Ineiad مجبور شد اقدام به پرش.

میلی ثانیه پس از ضربه است فرود آمد Ineiad بلافاصله متوجه است که Paeminburee است که سرنگونی عقب به طوری که در یک لحظه از داوری نبوغ او مکان دست خود را در پشت افتاده جنگنده سر و زیر را به عنوان او می افتد زیر سازی آن را از هر گونه تاثیر بیشتر.

چند چهره از درون انجمن هنرهای رزمی باید پس گرفته شود به رسانه های اجتماعی به ستایش از مقام خود گذشتگی.

اینکه آیا یا نه این عمل اغلب به کار گرفته شده توسط موی تای داوران نامشخص است اما شاید پس با توجه به این که جداگانه رسمی اقدام مشابه چیزی که در همان رویداد – اما او کاملا همان موفقیت به عنوان Sittichai Ineiad.

داوری است که اغلب کار بیهوده به خصوص در ورزش های رزمی که در آن مقامات به طور منظم مواخذه توسط طرفداران برای توقف دعوا یا خیلی زود و یا خیلی دیر, اما هیچ کس نمی تواند انکار وظیفه مراقبت به نمایش گذاشته شده در این مثال.

همچنین در rt.com “من فقط دعا او’: Rising star گارسیا OBLITERATES حریف را با ضربه فنی از سال مدعی (دیده بان)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im