یک مجسمه چارلز Linn بنیانگذار بیرمنگام که مبارزه برای کنفدراسیون پاره شده را در مرکز شهر در میان شورش. یک مؤتلفه obelisc در همان پارک ممکن است تبدیل به iconoclasts’ بعدی جایزه.

برنج مجسمه از قرن 17 تاجر سرنگون شد یکشنبه شب توسط گروهی از معترضان که در نشست Linn پارک به نام پس از همان تاریخی شکل است. لحظه ای از تشویق جمعیت آن را آورده به زمین به اشتراک گذاشته شده بود توسط یک خبرنگار محلی جاناتان Hardison.

مجسمه ساخته شده بود در سال 2013 توسط یک سازمان محلی. معترضان تحت پوشش آن را با نقاشی های دیواری با توجه به حساب های از صحنه است.

این مجسمه بخشی از مؤتلفه میراث هدفمند توسط معترضان. یکی دیگر از موضوع خود خشم یک ستون هرمی شکل سنگی به شکل بنای تاریخی بنا در سال 1905 توسط ایالات دختران کنفدراسیون ثابت شود بیشتر مقاوم در برابر خود را تخریب کردند.

شهردار Randall Woodfin خطاب به جمعیت در پارک درخواست آنها را به ترک و به او اجازه دهید پایان کار با ستون هرمی شکل سنگی.

حوادث در بیرمنگام پارک بودند بخشی از سراسر کشور تظاهرات و شورش بیش از مرگ جورج فلوید که کشته شد در بازداشت پلیس مینه سوتا.

در سال 2017, Birmingham برخورد با Alabama دادستانی کل بیش از یک تصمیم برای پوشش تاریخی ستون هرمی شکل سنگی با تخته سه لا و tarp. نبرد قانونی به پایان رسید و سال گذشته پس از دادگاه عالی ایالت در برابر حکومت شهر سفارش حذف مانع است.

همچنین در rt.com تاریخی سنت جان کلیسا در نزدیکی کاخ سفید در آتش به عنوان تظاهرات خشم در واشنگتن دی سی (ویدئوها)

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de