سازمان دیده بان معترض جهش در برای محافظت از پلیس ساخت دستگیری به عنوان تنش بیش از نشت در پل تجمع

در میان همه این جنون است که جاروب در سراسر ایالات متحده شده اند وجود دارد برخی از لحظات که در آن مردم را به بشریت از طریق میدرخشید. آخرین مثال را دیدم یک فعال جهش برای محافظت از یک پلیس که در حال حمله معترضان.

این حادثه صورت گرفت در Charlotte, North Carolina در طول 11 مستقیم بعد از تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی است که موجب مرگ جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس.

فیلم از صحنه حادثه نشان می دهد که گروهی از تظاهرکنندگان محاصره افسر پلیس, کاپیتان براد کخ و هو کردن در چهره خود را در حالی که درخواست او را به ترک این منطقه است. پس از نشان می دهد که او نبود مزاحمت توسط خود طعنه کخ شروع به راه رفتن دور شد و به دنبال آن تظاهرات ،

یکی از معترضان سپس هل پلیس در قفسه سینه و کخ پنجه او در تلاش برای بازداشت. که باعث تنش در جوش و چند تن از تظاهرکنندگان شروع به حمله به پلیس کاپیتان. با کخ به وضوح در یک موقعیت آسیب پذیر یکی از معترضان پریدم به دفاع از cop و به سرعت پاک و دور از جمعیت عصبانی.

کخ شده بود راهپیمایی و صحبت کردن با معترضان برای بیش از یک هفته قبل از این حادثه در روز دوشنبه. او نیز هدفمند شب گذشته در یک درگیری که در سمت چپ یک افسر مجروح و منجر به دستگیری دو.

اخبار محلی خروجی WFAE گزارش می دهد که مرد با عجله به کاپیتان کخ دفاع چرا که او تا به حال بدست بدانند که پلیس در طول تظاهرات و معتقد است که او در حال ناعادلانه هدفمند توسط معترضان.

شارلوت-مکلنبورگ اداره پلیس گفت که این حادثه منجر به یک نفر دستگیر و برای حمله به, یک مقام دولتی, مقاومت در برابر یک افسر و رفتار آشوبگرانه. همچنین درخواست برای کمک در شناسایی افراد دیگر درگیر در رویارویی.

“ما نفرت را به دیدن هر کسی مصدوم شود. آن است که به ویژه مربوط به یکی از اعضای ما حمله کردند در حالی که رفتن بالا و فراتر از آن در حین انجام وظیفه. کاپیتان کخ شده جلو و مرکز در هماهنگی با معترضان برای اطمینان از حقوق قانونی خود در حال محافظت” برادرانه منظور از پلیس در بیانیه ای گفت به WSOC خروجی اخبار.

همچنین در rt.com راننده بلوس از طریق پل معترضان در ایندیاناپولیس و سپس باعث می شود یک اجرا برای آن (ویدئوها)

پلیس افزود که کخ شده است خط و دور از تظاهر کنندگان تا اطلاع ثانوی از “فراوانی از احتیاط.” آن گفت که 19 افسر پلیس مجروح شده اند و 125 بازداشت شده از زمان آغاز اعتراضات در شارلوت.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de