سازمان دیده بان پورتلند معترضان مبارزه پلیس فدرال به صدای جنگ ستارگان’ امپریال مارس

و هرج و مرج در خارج از پورتلند فدرال دادگاه داده شد روزنوشت موسیقی متن فیلم توسط یک تظاهرکننده که نشان داد تا به زد و خورد مسلحانه با یک استریو. این شهر دیده می شود, شبانه, درگیری میان پلیس و معترضان.

فیلم گرفته شده توسط نیویورک تایمز خبرنگار مایک بیکر نشان می دهد فعالان و ماموران فدرال مبارزه با بیش از یک حصار امنیت ساختمان در مرکز شهر پورتلند است که در محاصره تظاهرکنندگان برای نزدیک به دو ماه.

معترضان با استفاده از پرتابه و اشاره گر لیزری در برابر اجرای قانون فدرال موظف به حفاظت از این دادگاه که به نوبه خود مستقر گاز اشک آور برای نگه داشتن اراذل و اوباش در خلیج.

در طی زد و خورد یکی از معترضان مستقر بلندگو متصل به یک ماشین به انفجار یاد ‘امپریال مارس’ از ‘جنگ ستارگان’ احتمالا به عنوان یک cheeky راه به رنگ پلیس به عنوان Darth Vader-خدمت stormtroopers.

موسیقی می تواند به سختی شنیده می شود در میان فریاد و هرج و مرج در خیابان. معترضان در حال پرتاب اشیاء بیش از نرده ها و تاباندن لیزر به عنوان ابر از گاز اشک آور رانش از طریق هوا.

ماموران فدرال در شهر متهم شده اند با استفاده از روش های غیر قانونی برای به دست گرفتن و بازداشت معترضان با مجلس نانسی پلوسی حتی توصیف پرسنل اجرای قانون به عنوان “ضربت.” وزارت امنیت داخلی و دیگر آژانس های فدرال عامل در پورتلند باید هرگونه تخلف است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

نرم افزار گرامرلی