ایتالیا در تلاش برای رسیدن به درک رو به رشد شیوع کروناویروس تماشاچیان بودند گرفتار در دوربین فرار در آشکار وحشت به عنوان یک بیمار مشکوک شد چرخ از طریق فلورانس اصلی ایستگاه قطار.

یک شاهد عینی اسیر فیلم از یک تیم چادری سفید ضد آلودگی مناسب wheeling بیمار از فلورانس سانتا ماریا رمان روی یک برانکارد و همراهی با چندین افسر پلیس.

یک گروه از مسافران دیده می شود در حال اجرا به دور از صحنه سورئال به روش. یکی از نقاب پزشکان سیگنال در ضبط فرد حادثه برای قرار دادن دور دوربین خود را به عنوان چرخ می گذرد.

بيمار 66 سال بود که در بازگشت از ونیز زمانی که او سقوط بیمار روزنامه های محلی La Nazione گزارش. پس از درد و رنج عمده سرفه حمله زن به حال حضور ذهن برای تماس با دکتر.

او سپس زنگ زد یک خط تلفن ویژه ای است که باعث چشمگیر مداخله در ایستگاه قطار. خوشبختانه آزمایش نشان داده است که نه قرارداد این ویروس که تاکنون 12 در ایتالیا زندگی می کند.

همچنین در rt.com تماشا کنید: مبارزه با معافیت از در سوپر مارکت به عنوان coronavirus نگرانی رسیدن به زمین تب

جمعه دیدم تعداد موارد تایید شده در ایتالیا صعود به 52 و دولت ایتالیا ممنوع تمام رویدادهای ورزشی در شش منطقه و از جمله پنج شنبه, اگر چه بالا پرواز سری مسابقات فوتبال را می توان در پشت درهای بسته.

شش کشور راگبی درگیری میان ایرلند و ایتالیا در دوبلین در 7 مارس نیز به تعویق افتاد و پس از یک توصیه از ایرلندی وزارت بهداشت.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im