تماشا کنید: NFL ستاره دالاس Goedert زدم پس از مصرف مرتعش سر شات در یک ردیف در حالی که غذا خوردن با خانواده

Philadelphia Eagles ستاره دالاس Goedert زدم شد سرد تنها با یک ضربه به سمت سر خود را در طول اولیه-ساعت نوار و جدال در داکوتای جنوبی رستوران است که بنا به گزارش ها در سمت چپ تنگ پایان نیاز به درمان در بیمارستان.

غول NFL به طور منظم به نظر می رسید با هل دادن یک مرد دور در باغ وحش بار در دولت که در آن پلیس نامیده می شدند در 1am قبل از اینکه مرد دیگری ناگهان نقل مکان کرد و از او در سمت چپ و ارسال مشمئز کننده به ضرب گلوله به سمت سر خود را ترک Goedert تخت در پشت خود را به عنوان تماشاچیان با عجله برای کمک به.

فیلم از یک کاربر توییتر که ادعا می دانید نوار صاحب ویروسی رفت و به عنوان خراشیده طرفداران تماشای فیلم تکان دهنده حمله کردند که Goedert گزارش به شام رفت و با خانواده اش در محل رفتن به بیمارستان به عنوان یک اقدام احتیاطی پس از وحشیانه پایان دادن به خود را در شب.

پلیس در پاسخ به گزارش “مردم متلاشیکننده و گران سر” و بعد از آن جستجو کرد تعدادی از هتل ها محلی برای “یک گروه که در پرواز از فلوریدا”با توجه به میچل جمهوری.

عقاب خبرنگار مایک کی گفت Goedert شده است که یکی از بالا 10 تنگ می رسد در NFL پس از پیوستن به این تیم در یک تضمین $2.9 میلیون حقوق و دستمزد در سال 2018 شده بود “طفل شیرخوار پانچ بی”اضافه کرد: “او به بیمارستان منتقل شد برای ارزیابی و خوب است.”

Team-mate لین جانسون به نام این حمله را “مسخره”. “اجازه دهید من می دانم که زمان و مکان” او goaded ضارب. “من شما Dallas Goedert.”

عقاب گوشه رسول داگلاس پیشنهادی قراضه می تواند تبدیل شده اند حتی زشتتر به حال او شده است وجود دارد, پاسخ به Maddox: “سوگند به همه چیز من می خواهم در زندان در حال حاضر.”

Cornerback Avonte Maddox نیز وزن در کرد و گفت: “آره, من خوش شانس نبود. شده اند برخی از مشکلات deadass.”

یکی از نگران عقاب فن واکنش هشدار: “این Goedert تصویری خوب نیست – مرگ مردم مثل زمانی که سر خود را بازدید زمین. او بسیار خوش شانس است.”

Goedert ساخته شده نام خود را برای, South Dakota State University Jackrabbits در راه خود را به پیوستن به عقاب به عنوان یک-دور دوم انتخاب در پیش نویس NFL.

همچنین در rt.com ‘من آن را دریافت نمی, من واقعا نمی’: لا قوچ سر مربی شان McVay ديپلمات توسط NFL برنامه های بازی در طول COVID-19 همه گیر