تماشا کنید: تازه ازدواج کرده, ویترین, چگونه به جشن می گیرند در حالی که حفظ فاصله اجتماعی با محله رژه

با کروناویروس ناشی از خود انزوا می آید گسترده لغو گردهمایی های اجتماعی و حوادث خانواده اما یکی از مبتکرانه عروسی در تاج ارتفاعات بروکلین موفق به حفظ “اجتماعی” اجتماعی فاصله.

عروسی برای اتحادیه بین JJ Deitsch و Fraida جاکوبسن می خواست به جشن دوستان خود’ ازدواج در حالی که همچنین پیوستن به دستورالعمل CDC که منع تجمع بیش از 10 نفر است. به جای یک جشن سنتی آنها تصمیم گرفت تا آن را به خیابان ها با موفقیت بزرگ به عنوان شاهد عینی تصویری را نشان می دهد.

عروسی, پارتی, خواسته محله به جشن با آواز خواندن و رقص با آنها همه از ایمنی و راحتی از خانه خود را به عنوان عروس و داماد رهبری یک دسته اسب سواران در اطراف بلوک.

“ما دعوت کل تاج ارتفاعات جامعه به بیرون آمدن در ایوان خود را و یا stand by ویندوز خود را و پیوستن به simcha [حزب],” سازمان نوشت: در پیام مشترک در رسانه های اجتماعی.

در جای دیگر که عمدتا مناطق یهودی در نیویورک را تجربه کرده اند coronavirus عفونت خوشه مجبور محلی و رهبران مذهبی به شاتر کنیسه. دوباره این جامعه آمد تا با یک رمان راه حل برای غلبه بر محدودیت های اعمال شده برای مبارزه با رمان coronavirus.

برخی از مؤمن Hasidic یهودیان به مبارزه طلبیده محلی احکام و دستورالعمل از رهبران مذهبی و تلاش برای انجام یک جلسه نماز در خارج از بسته معبد. پلیس مجبور شدند برای شکستن این جلسه و چند بازداشت گزارش شده است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de