سازمان دیده بان مینیاپولیس معترضان بلوک کامیون با بدن خود را به سختی نگه داشتن از مجازات راننده که کشت و زرع را از طریق جمعیت

اخلال حادثه در مینیاپولیس که در آن یک کامیون سوار از سمت راست به جمعیت معترضان راهپیمایی در یک بسته ایالتی جاده شده است و فیلم برداری در هر سرد جزئیات توسط مردم در صحنه است.

تانکر نیمه سوار در امتداد westbound خطوط بین ایالتی 35 در لحظه ای که پر بود از مردم در اعتراض به قتل جورج فلوید در دست پلیس است. جاده بسته شد, جاده, ترافیک برای ماه مارس است.

یک سایت ویدئو نشان می دهد که لحظه ای کامیون متوقف شد با فیلمبرداری فریاد به مردم را در طرف دیگر خیابان و به دور از بالقوه خطرناک خودرو.

یکی دیگر را نشان می دهد تظاهرکنندگان خشمگین به دنبال کامیون. “خود f***ing, کون کردن” کسی است که فریاد مردم به عنوان بلوک شیشه جلو کامیون با بدن خود و کشیدن راننده ،

وحشتناک تعقیب و گریز فیلم برداری شده بود از زاویه دیگری است. این نشان می دهد مردم پرتاب چرخه در جلو خودرو در یک تلاش آشکار برای متوقف کردن آن است. “شما نمی تواند صدمه دیده است او را” شخص تیراندازی ویدیو فریاد به دیگر معترضان آنها به عنوان راننده از داخل کابین.

لازم نیست به او صدمه دیده است! این شکست هدف ما

میزان خشم و قابل لمس به نظر می رسد اما ظاهرا معترضان موفق به نگه داشتن خشم خود را بیشتر تحت کنترل است. با توجه به مینیاپولیس وزارت عمومی ایمنی راننده کامیون مجروح شد در این درگیری اما زندگی خود را تحت تهدید.

او تحت بازداشت قرار داده پس از آزاد شدن از بیمارستان. هیچ یک از معترضان به نظر می رسد که صدمه دیده اند در این حادثه.

همچنین در rt.com صدها پراکنده در وحشت به عنوان تانکر نزدیک به بلوس به جمعیت معترضان در مینیاپولیس

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de