صدها نفر از مک دونالد کارگران در آمریکا در اعتراض رضایتبخش شرایط کاری در طول بیماری همه گیر کوروناویروس با برخی از ترک و دیگران decrying خطر آنها می گویند آنها در معرض از Covid-19.

اعتصاب صورت گرفت در بیش از 20 شهرستانها در سراسر ایالات متحده از جمله اوکلند, ساکرامنتو, سان فرانسیسکو و سن خوزه در کالیفرنیا و همچنین خیابان Louis, میزوری, Little Rock, Arkansas و ممفیس ، تظاهرات برنامه ریزی شده بود در روز چهارشنبه پیش از شرکت سالانه سهامداران در جلسه روز بعد.

مبارزه برای جنبش 15 — یک گروه متمرکز بر افزایش حداقل دستمزد به 15 دلار در ساعت است که در میان سازمان دهندگان اعتصاب — ارسال شده ویدئوها از معترضان پوشش اتومبیل های خود را در خارج از رستوران های مک دونالد و بوق می زدند. برخی از وسایل نقلیه نیز مسدود درایو-throughs و sported نشانه درخواست برای افزایش حقوق خود و دسترسی بهتر به تجهیزات حفاظت شخصی.

فیلم و عکس نیز ارسال شده از کارکنان در جریان اعتصاب و امتناع از بازگشت به کار در فست فود زنجیره ای تا زمانی که شرایط تغییر کند.

کار سازمان در پشت اعتراض از جمله خدمات کارکنان اتحادیه بین المللی استفاده می شود یک نظرسنجی از بیش از 800 مک دونالد کارگران را برجسته شکایت از فقیر شرایط کار. با توجه به نتايج 42 درصد از کارکنان گفته شد نه به پوشیدن دستکش و ماسک و یا هر شخصی حفاظت از تجهیزات خود را مدیریت.

مک دونالد که کارکنان بیش از 850,000 مردم در سراسر جهان مواجه شده است از یک آرایه وسیعی از انتقاد به تازگی بیش از آن ادعا درمان کارکنان در طول بیماری همه گیر. پنج کارگران در شیکاگو ثبت دعوی در دادگاه اقدام کلاس روز سه شنبه در برابر شرکت به اتهام قرار دادن کارکنان در معرض خطر برای دولت اتخاذ ایمنی رعایت توصیه های Covid-19 پیشگیری است.

طرح دعوی در دادگاه ادعا کارکنان ارائه نمی شد با مناسب ضد عفونی کننده دست و ماسک و دستکش. مک دونالد این اتهامات را رد کرده است.

همچنین در rt.com اضافه کردن توهین به جراحت: سنبله در Covid-19 robocalls & تقلب فشار آمریکایی ها بیش از لبه

در ضمن سه مک دونالد کارکنان در کالیفرنیا ثبت شکایات در مورد شرایط کار نا امن با دولت در بخش بهداشت و ایمنی شغلی.

رو به کارمند تعطیل ماه گذشته مک دونالد وعده داده شده “تغییرات مهم” به سیاست های خود را در میان همه گیر که شامل “شروع سلامتی, چک, افزایش شستشو و اضافی اجتماعی فاصله گرفتن و شستن دست و دستورالعمل.”

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی