به خصوص بی پروایی نشان دادن تلاش توسط غارتگران به طوفان یک فروشگاه در فیرفیلد کالیفرنیا گرفتار شده است در ویدئو نشان دادن آنها commandeering را چه به نظر می رسد تلسکوپی ها به زور راه خود را در.

ویدئویی به تازگی نشان خرابکاری با استفاده از تجهیزات سنگین بر روی درب از بهترین خرید, فروشگاه, در, Fairfield) شهری در Solano County واقع بین سان فرانسیسکو و ساکرامنتو است.

به عنوان مرد پشت دستگاه فرمان قوچ درب از خرده فروش الکترونیک, فروشگاه چند نفر دیگر در لباس پیراهن او را تشویق و فیلم این حادثه.

معلوم نیست چقدر آسیب انجام شد به فروشگاه جدا از لت و پار درب به عنوان غارتگران ذوب دور زمانی که آنها شنیده ام صدای پلیس ندبه در مجاورت.

چرا این ها بود در سایت که در آن غارتگران برداشت از برگزاری آن نیز مشخص نیست.

آرایه ای از کسب و کارهای دیگر بودند غارت توسط غارتگران در شهرستان در روز دوشنبه در سراسر کشور به عنوان اعتراض به مرگ جورج فلوید در دست مینیاپولیس پلیس در هفته گذشته خشونت تبدیل شد و خدشه دار شد, آتش سوزی و غارت.

Walgreens محلی و فروشگاه های وال مارت در شهر شده اند در امان آسیب یا نه. موارد غارت و خرابکاری درخواست مقامات محلی برای تحمیل یک county گسترده حکومت نظامی شروع 8 ساعت در روز سه شنبه.

حکومت نظامی را در محل اقامت حداقل تا پنج شنبه با مسئولان شهرستان نیست و حاکم که آن را ممکن است تمدید شود بیشتر اگر پلیس موفق به سرکوب خشونت.

در یکی به خصوص در مورد توسعه پلیس گزارش داد که برخی از 50 به 70 اسلحه به سرقت از یک فروشگاه در واکاویل یک شهر فقط به شمال, Fairfield همچنین در بیشتر منطقه خلیج سان فرانسیسکو.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی