تماشا کنید: قفل کردن اقدامات دیدن هواپیماهای بدون سرنشین گشت زنی در خیابان ها در شهر

هواپیماهای بدون سرنشین در حال مستقر در خیابان در ایتالیا به عنوان مقامات نظارت بر بیش از 60 میلیون نفر از مردم که در حال زندگی می کنند و مستند شرایط به عنوان کشور مدیترانه ای هایش با شایع شیوع کروناویروس.

فیلم از منظره لمباردی شهر Desenzano del Garda, نشان می دهد پلیس و حفاظت مدنی پرسنل راهپیمایی را از طریق خیابان با بلندگو ترغیب مردم به ماندن در خانه های خود. هواپیماهای بدون سرنشین دیده می شود whirring بالا, شوم, صحنه, عنوان نقاب فعالان حمل خود را تیره و تار شد.

“شهروندان دولت فعلی اورژانس ما نیاز به حرکت از خانه مگر اینکه مطلقا لازم است. آیا جمعیت این شهر و اقامت در خانه خود را. تسلیم است نه اولیه ضرورت و این قربانی” بلندگو پیام دستور.

این شهر در حال حاضر دیده می شود حداقل 15 تایید موارد Covid-19 و ده ها تن از مردم قرار داده شده در خود به انزوا روزنامه های محلی من Dolomiti گزارش.

ایتالیایی, مقامات می گویند که این بیماری تاکنون بیش از 1000 نفر در ایتالیا زندگی می کند, با مرگ و میر و تعداد موارد تایید شده به طور چشمگیری خونتان این هفته است.

کل کشور قرار داده شده در مستند با جنبش محدود به فوری پزشکی یا حرفه ای نیاز دارید. افرادی که شکستن قوانین در صورت تحریم از جمله جریمه و اتهامات جنایی. تمام مغازه ها و کسب و کار بسته شده اند به جز فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها.

مقامات بهداشتی می گویند آن را می تواند دو هفته برای محدودیت در زندگی مردم به یک اثر در گسترش ویروس که هنوز در حال گسترش خارج از اولیه منطقه قرمز در شمال کشور است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im