در این میان جهان اول jetpack-صفحه خلبان موفق به خاموش از ایستاده شروع به رسیدن به ارتفاع 1800 متر و با سرعت 240 kph. این مانع که قبلا مورد نیاز برای راه اندازی از ارتفاع مانند یک هلیکوپتر.

قابل توجه feat انجام شد در دبی در فوریه 14, اما این فیلم برای اولین بار ارسال شده توسط دبی ولیعهد شیخ حمدان در روز دوشنبه با عنوان: “یک نقطه عطف بزرگ در تلاش برای رسیدن به 100 درصد مستقل پرواز انسان. به خوبی انجام پسران است.”

گروه پشت مرد آهنین-مانند پروژه است به نام Jetman Dubai, و حمایت Expo 2020, Dubai. آنها گفتند که انجام شده 100 را آف و فرود و حداقل 50 مقدماتی پرواز – خلبان قبل از وینس Reffet کشیده هوایی نقطه عطف پوشیدن فیبر کربن بال طراحی شده توسط چهار مینی موتور جت.

این کله خر خلبان شد “overjoyed” توسط پرواز موفقیت آمیز توصیف آن به عنوان “نتیجه بسیار دقیق کار تیمی است.”

“همه چیز برنامه ریزی شده بود به تقسیم دوم,” او اضافه شده است. “این یک گام در یک پروژه دراز مدت.”

هر چند Reffet فرود با استفاده از یک چتر نجات این تیم می گوید که آنها در حال حاضر در دست زدن به پایین در زمین شرکت پس از رسیدن به چنین ارتفاع بدون نیاز به استقرار یک تاج. در واقع در یک پرواز کوتاه تر زودتر آن روز Reffet انجام یک سری از مانورهای آکروباتیک در حد کاهش ارتفاع و فرود تنها با استفاده از jetpack است.

در سال گذشته Reffet و یکی دیگر از اعضای تیم پرواز از طریق Tianmen غار, همچنین شناخته شده به عنوان دروازه بهشت در چین است استان هونان, پس از با استفاده از یک هلیکوپتر برای راه اندازی خلبانان و خود را بسته.

همچنین در rt.com کله خر معمول در 1,300 ft تقریبا می رود فاجعه اشتباه برای paraglider & هوایی ژیمناست (تصویری)

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im