سازمان دیده بان ایتالیایی ها خط تا در تمدید سوپر مارکت صف در میان coronavirus مستند (ویدئو و عکس)

با ایتالیا متصلب توسط یک به سرعت در حال گسترش COVID-19 شیوع ساکنان ستون در صف طویل خارج از عرض امید به سهام تا در کاهش منابع در حالی که در سراسر کشور محدودیت های مسافرتی در محل باقی می ماند.

بیماری ادعا کرد یکی دیگر از 168 زندگی در روز سه شنبه, ایتالیا, مرگبارترین روز در عین حال افزایش مرگ و میر به 631 به عنوان دولت طول می کشد چشمگیر مراحل را برای جلوگیری از شیوع بیماری است که بیمار بیش از 10 ، 000 نفر در سراسر کشور است. ساکنان هنوز هم نیاز به غذا خوردن باعث بسیاری از ایتالیایی ها برای تحمل طولانی بافی خطوط در حال اجرا برای صدها متر به منظور خرید ضروریات قبل از قفسه ها گذاشته لخت.

در ایتالیا دومین شهر میلان واقع در شمال منطقه لمباردی, تا کنون سخت ترین ضربه منطقه – مشتریان می تواند دیده می شود در انتظار تمدید صف مطمئن شوید که به ترک فضای کافی بین هر فرد به صورت ترس از ابتلا به این ویروس مرگبار است.

تصاویر گرفته شده در فلورانس بیشتر به سمت جنوب نگاه بسیار مشابه با خطوط کشش فراتر از برخی از مغازه ها که بسیاری از آنها را به اعمال محدودیت در چگونه بسیاری از مشتریان مجاز در داخل در یک زمان.

در برخی از نقاط و خطوط مشخص شده را در طبقه نشان می دهد مشتریان آنها تا چه حد باید متمایز از یک دیگر به امید نگه داشتن آنها را در یک فاصله امن.

روز دوشنبه نخست وزیر جوزپه کونته تمدید دقیق محدودیت های مسافرتی در حال حاضر در محل بیش از شمال به تمام ایتالیا قرار دادن کل کشور در مستند و محرومیت تمام مجامع عمومی. مسافران در سراسر کشور مورد نیاز خواهد بود برای به دست آوردن مجوز برای حرکت فراتر از منطقه فوری خود را تحت تهدید از سه ماه حبس یا جریمه.

همچنین در rt.com Coronavirus مرگ و میر در ایتالیا جهش به 631 از 463 در یک روز از 10 ، 000+ موارد در سراسر کشور

به عنوان کشور پرانتز برای گسترش بیشتر شیوع وزارت خارجه چین اعلام کرد روز سه شنبه که این امر سرعت بخشیدن به صادرات ضروری و مورد نیاز تجهیزات پزشکی کشور – از جمله پنکه, لباس محافظ و ماسک صورت – حتی به عنوان پکن خود را در تلاش برای حفظ خود را ذخیره. پرواز باری حمل دسته اول از دنده برخی از 26.4 تن از لوازم عزيمت ایتالیا در اوایل روز چهارشنبه با توجه به جهانی برابر است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de