سازمان دیده بان بزرگ پاسخ پلیس در بروکلین پس از 2 افسران شات 1 چاقو در گردن

دو افسر NYPD به ضرب گلوله کشته شدند و یک سوم ضربات چاقو کشته شده در درگیری های خشونت آمیز در بروکلین اواخر چهارشنبه شب خشم در برابر پلیس در سراسر آمریکا. روشن نیست که آیا این مورد به طور مستقیم مربوط به تظاهرات.

رویارویی با یک مظنون آغاز شد و پس از این شهر مقررات منع رفت و آمد زمانی که او گزارش با نزدیک شدن یک افسر پلیس NYPD و چاقو را در گردن.

چند افسر پلیس در پاسخ به این صحنه یکی از آنها خود جلب کرد تپانچه که مظنون پس از آن گزارش اقدام به گرفتن از پلیس در دست است. در مبارزه بعدی با اسلحه گرم رفت دو بار قابل توجه یک افسر در دست و دیگری در دست است.

یک NYPD گروهبان در پاسخ به گزارش اولیه از خشونت وارد صحنه شدند و باز آتش به شدت زخمی می شود. مجروح افسران بودند با عجله به Kings County Hospital برای درمان غیر تهدید کننده زندگی صدمات.

شاهدان عینی و فیلم از صحنه داد که یک پاسخ پلیس از جمله یک هلیکوپتر و خودروهای زرهی به این حادثه در حال حاضر بسیار متشنج زمان.

یکی از آزار جنسی نابود NYPD خودرو پس از یک تصادف ماشین هر چند مشخص نیست که آیا این مربوط به حادثه تیراندازی.

مظنون دستگیر شد و در صحنه بود و به عنوان ذکر شده در وضعیت بحرانی است.

“به نظر می رسد کامل بزدلانه نفرت بی دلیل حمله به یک بی دفاع افسر پلیس” NYPD کمیسر درموت شیا گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که پس از تیراندازی.

“و خدا را شکر ما در حال برنامه ریزی یک مراسم تشییع جنازه در حال حاضر.”

ساکنان محلی ژان جونز ادعا می کند که او شنیده ام “حداقل 16 [صدای شلیک گلوله] اگر به من بود که محافظه کار است.”

“من آنها را دیدم تیراندازی و سپس دو نفر از کسانی که افسران آغاز شده پنهان شده در پشت وسیله نقلیه خود را مانند آنها در تلاش بودند برای جلوگیری از ضربه بودن” جونز گفت.

حادثه تیراندازی میان می آید در سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس پس از مرگ نابهنگام جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس.

همچنین در rt.com 3 بیشتر مینیاپولیس افسران پلیس به اتهام بیش از مرگ جورج فلوید به عنوان چوین را به اتهام مطرح شده به قتل درجه 2

هر چهار نفر از دستگیری افسران اتهامات جنایی روبرو هستند از جمله درجه دوم قتل مسئول سابق افسر درک چوین که فیلم برداری شده بود زانو در Floyd گردن برای بیش از هشت دقیقه است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de