تماشا کنید: خدمه آتش جنگ شعله های آتش در آریزونا به عنوان پلیس در پاسخ به گزارش هایی از تیراندازی در صحنه

تقریبا کل شهر مسدود شد مصرف شده توسط شعله های آتش به عنوان ده ها تن از خدمه آتش در پاسخ به فروغ در چهار طبقه مجتمع آپارتمانی در شیکاگو است. پلیس گزارش داد تیراندازی در دوزخ و حداقل یک نفر بازداشت شده است.

ساختمان بنا به گزارش تقریبا 40 درصد تکمیل در زمان 1st زنگ آتش گرفت. طبقه بندی به معنای فروغ بالاترين درجه از شدت و نیاز به یک پاسخ از محلی شهر فینیکس, آریزونا مقامات.

شاهدان عینی و فیلم از صحنه را نشان می دهد تا چه حد از دوزخ است که می تواند دیده می شود به صورت مایل در سراسر شهرستان به عنوان ضخیم دود سیاه billowed به آسمان شب است.

حداقل سه موتور شرکت وظیفه با آتش و دو نردبان شرکت ها وظیفه با ورود اجباری و نردبان عملیات اعزام شدند به مقابله با این آتش سوزی که گسترش سوی دیگر در نزدیکی ساختمان های تجاری است. آتش در نهایت زمان کل شهر بلوک با توجه به محلی آتش کاپیتان در صحنه است.

علت آتش سوزی مشخص نیست اما یک مرد دستگیر شد در صحنه میان گزارش از یک تیراندازی, هر چند معلوم نیست که آیا تیراندازی مشکوک مربوط به آتش. وجود دارد در حال حاضر هیچ گزارشی از آسیب و یا مرگ و میر به عنوان یک نتیجه از آتش است.

“ققنوس پلیس گزارش شده آتشباری در آتش و دیگر تماشاگران بودند گزارش پریدن از حصار به آتش منطقه در حالی که خدمه مشغول به کار بودند,” ققنوس آتش نشانی گفت.

همچنین در rt.com آتش سوزی ویران آمازون انبار و کامیون در کالیفرنیا (عکس)

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de