تماشا کنید: اروپایی ها تست فطرت خود را در برابر طوفان Ciara (و از دست دادن)

صدها پرواز و قطار شده اند به تاخیر و یا لغو در میان یورش از طوفان Ciara به عنوان آن زوزه میکشیدند محکوم کنند راه خود را داخلی در سراسر اروپا اما متوقف نشده برخی پرماجرا (یا بی پروا), روح از نژاد نوردیک.

پس از ایرلند به شدت انتقاد کرد توسط وحشی باد, Ciara به هر طریقی او را به خشم در بریتانیا انداختن یک ماه و نیم است-ارزش از باران در یک دوره 24 ساعته در چندین بخش. بارندگی زیاد باعث گسترده شدن سیل و قطع برق موثر بر بیش از 500 ، 000 خانوار برای یک زمان.

حتی که نیست به اندازه کافی برای منصرف کردن برخی از ساکنان در بلکپول از جسارت بیرون برای قدم زدن… با کودکان!?

در حالی که رفتن برای یک پیاده روی در 97mph gusts –و تنگه هرمز قریب الوقوع کولاک در قطعات– شاید می تواند بخشیده شود یکی بی پروا مرد تصمیم گرفت برای به چالش کشیدن Ciara با قابل اعتماد خود را تخته موج سواری است. به عنوان شاهد عینی تصویری نشان داد او از دست داد (اما خوش شانس بود به زندگی می کنند به گفتن داستان).

در ضمن در غرب اروپا, 35, فرانسوی, بخش قرار گرفتند هشدار نارنجی از جمله نرماندی این Ardennes و لورن به عنوان بادها تا 110 متر/ثانیه, gusted در شامپاین و بریتنی.

همچنین در rt.com باد می وزد, با احتمال trampolines: طوفان Ciara به ارمغان می آورد gales & جاری شدن سیل در سراسر بریتانیا را مختل ترافیک هوایی (ویدئوها)

در بلژیک, سرعت باد تا 130kph مجبور به لغو برخی از 60 پرواز از فرودگاه بروکسل به عنوان یک احتیاط. حداقل 120 پرواز از آمستردام Schipol فرودگاه لغو شد.

هر چند پرش با اسکی جام جهانی در Willingen, آلمان لغو شد, به عنوان بودند چندین ردیف بالا بازی های فوتبال در آلمان و هلند هیچ چیز می تواند توقف کنندگان در هلندی باد مخالف دوچرخه سواری قهرمانی از تکمیل 8.5 متر البته در زیلاند.

در آنچه که ممکن است کمترین نژاد در این دوره برای برخی از زمان روروک مخصوص بچه ها در مبارزه با عناصر سوار دوچرخه خود را بدون چرخ دنده بدون فانتزی قاب سبک و بدون منحنی فرمان.

توسط تضاد کامل با برخی از نوابغ خلاق در هلند ظاهرا متصل به یک چتر نجات و یا یک بادبادک بزرگ به سبد خرید خود موفق به ساخت تا کاملا از سرعت.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im