تماشا کنید: DC پلیس از بند باز کردن در ‘خانه سیاه و سفید خودمختار منطقه’ معترضان انجام مغلوب ساختن پیشی جستن و نذر به استفاده از نیروی جدی’

پلیس بمباران معترضان با فلفل گلوله های گاز اشک آور و flashbangs در طول شب دیگری از درگیری های خشونت آمیز در مرکز شهر واشنگتن دی سی انجام رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن و نذر به استفاده از نیروی جدی.’

چندین شاهد عینی ویدئوها از صحنه نمایش متعاقب آن هرج و مرج به عنوان سیاه و سفید زندگی می کند ماده معترضان پاک شد از خیابان ها توسط پلیس و با استفاده از اشکال مختلف از غیر کشنده مهمات یکسره hosing جمعیت با اسپری فلفل و گلوله های قبل از راه اندازی barrages از flashbangs.

یک گروه از معترضان بود فیلم برداری تنظیم یک پرچم آمریکا در آتش است.

این درگیری پس از DC پاک کردن منطقه از چادر encampments اوایل صبح روز سه شنبه, پیش برنامه ریزی شده بازگشایی خیابان H. معترضان همچنین راهپیمایی از پل پلازا برای جلوگیری از i-395 بزرگراه تونل در حالی که در سنگر بودند دوباره در اطراف پارک لافایت داشتن پاره شده اند توسط پلیس دو هفته پیش.

دو نفر دستگیر شدند و چهار پلیس زخمی شدند در طول دوشنبه شب هرج و مرج در حالی که متعدد معترضان تحت درمان قرار گرفتند در صحنه برای قرار گرفتن در معرض اسپری فلفل, فلفل گلوله اثرات و آسیب های دیگر.

همچنین در rt.com مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید می کند ‘نیروی جدی’ اگر معترضان تلاش برای ایجاد CHAZ-سبک های مستقل منطقه’ در واشنگتن, DC

روز سه شنبه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متعهد به استفاده از “نیروی جدی” اگر هر معترضان آنارشیست ها یا فعالان اقدام به تکثیر این شرکت بدنام ‘خودمختار مناطق دیده می شود در سیاتل و پورتلند.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید آمد و در همان روز یک نماینده دموکرات و CNBC خبرنگار مواجه شد در اصطلاح “خانه سیاه و سفید خودمختار منطقه’ در نزدیکی کاخ سفید است.

همچنین در rt.com حزب دموکرات در کنگره خواستار پلیس پس از حمله در کوتاه مدت ‘منطقه خودمختار’ در نزدیکی کاخ سفید

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

اشتراک RT عضویت در خبرنامه برای دریافت داستان های رسانه های جریان اصلی به شما بگویم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de