تماشا کنید: DC کارگران شهرستان رنگ سیاه و سفید غول پیکر زندگی می کند موضوع نقاشی دیواری در خیابان در نزدیکی WH, BLM خواستار آن ‘نمایشی’

Washington DC شهردار موریل Bowser خود کارگردانی کارگران شهرستان به رنگ “سیاه و سفید زندگی می کند ماده” در 35 فوت نامه در نزدیکی کاخ سفید است. فصل های محلی از پل جنبش است را رد کرد و این حرکت به عنوان “نمایشی و حواس پرتی.”

کار در اعتراض دیواری آغاز شد و در مقابل پارک لافایت فقط در شمال کاخ سفید در صبح روز جمعه به عنوان شهری کامیون کمپرسی مسدود کردن خیابان اجازه می دهد تا نقاشان برای تکمیل غول پیکر که در سراسر امتداد دو بلوک.

بعد از آن در روز جمعه و شهردار و توییتی فیلم جدید خیابان نشانه بالا رفتن بر روی یک قسمت از خیابان های نزدیک به کاخ سفید گفته است که آن را در حال حاضر “رسما” سیاه زندگی ماده پلازا’.”

منطقه بوده و محل اصلی اعتراضات پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است.

تظاهرات شد استخوان از مشاجره بین DC را دموکرات شهردار و مقامات فدرال پس از یک سد ساخته شد و در چندین شهر بلوک برای حفظ تظاهر کنندگان از نزدیک شدن به کاخ سفید پس از درگیری با اعضای سرویس مخفی.

نقاشی از نقاشی دیواری به کارگردانی Bowser خود را جلوتر از برنامه ریزی های زیادی اعتراض در روز شنبه.

اما محلی فصل از زندگی موضوع انتقاد کرده است نقاشی دیواری به عنوان “نمایشی,” اصرار دارد به جای آن که کاهش شهردار این شهر پلیس بودجه و سرمایه گذاری که پول به جامعه است.

Bowser خود شده است vocally انتقادی از دولت فدرال در پاسخ به اعتراضات. او ملاقات با معترضان در روز چهارشنبه و قول داد روز بعد که او را “عقب راندن” در برابر استقرار پلیس فدرال و ملی guardsmen.

“همه ما بسیار نگران چگونگی فدرال دارایی تحت فشار قرار دادند از فدرال پیچیده و ما با آنها کار می کرد به فشار به عقب” Bowser خود گفت: در روز پنج شنبه. “ما موضوع را به هوی و هوس را از دولت فدرال است. گاهی اوقات آنها خیرخواه و گاهی اوقات آنها نیست. و بنابراین ما باید آن را حل کنند.”

روز جمعه و شهردار و نوشت: به مغلوب ساختن پیشی جستن, درخواست از رئیس جمهور به “برداشت همه فوق العاده فدرال اجرای قانون و حضور نظامی از شهر ما.”

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de