سازمان دیده بان زن و شوهر مسلح با تفنگ & handgun دفاع از خود عمارت به عنوان پل معترضان سقوط به غنی St. Louis محله

یک مرد و یک زن را فیلم برداری شده است brandishing اسلحه معترضان که swarmed در لبه از اموال خود را پس از از زندگی توجه فعالان سقوط دروازه به غنی محله در خیابان Louis, میزوری.

چند فیلم از درگیری ویروسی رفت آنلاین با درآمد زن و شوهر هر دو ستایش برای ‘ایستاده خود زمین’ انتقاد برای ‘نادرست’ اسلحه و محکومیت برای ‘تهدید صلح آمیز معترضان.

در حالی که هیچ یک از این ویدئوها نشان داد هر کسی در واقع تعرض به اموال برخی از فعالان ایستاده بودند در لبه چمن, ضبط, زن و شوهر و برخی از گزارش حتی متلک آنها را با خوردن غنی’ شعار.

زن و شوهر در نوبت خود بودند فریاد معترضان سفارش آنها را به ترک مالکیت خصوصی در زمان اشاره اسلحه در میان جمعیت.

گروهی از معترضان ظاهرا سقوط دروازه به محله به عنوان حادثه در محل های خصوصی خیابان پورتلند محل با توجه به St. Louis Post-Dispatch.

جمعیت و سپس اقدام به تجمع در خارج از شهردار Lyda Krewson خانه هل دادن از طریق پلیس موانع داخل حیاط و ایوان جلو و رنگ کلمه “استعفا” در خیابان خود را در خارج از پنجره.

معترضان خواستار استعفای او در بخشی برای عموم آشکار نام چند Black Lives Matter فعالان پشت تلفن به پلیس پال خواستار قطع بودجه دولت و محلی در زندان است. تظاهر کنندگان شده اند راهپیمایی در سنت لوئیس برای هفته ها به عنوان بخشی از سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت و نژادپرستی باعث مرگ جورج فلوید در دست پلیس است.

همچنین در rt.com سازمان دیده بان جمعیت معترضان فریاد کردن کشیش کاتولیک در تلاش برای دفاع از مجسمه سنت لوئیس در میسوری

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de