تماشا کنید: پلیس عرشه ‘مریض’ به Washington DC دوباره گریبانگیر توسط تظاهرات

افسران پلیس در واشنگتن, DC شده اند گرفتار در دوربین ضربه زدن به زمین به عنوان تظاهرات در پایتخت ایالات متحده یک بار دیگر spiralled به خشونت است.

این حادثه رخ داده است در طول bad-tempered, تظاهرات در مدت کوتاهی پس از 1am روز پنج شنبه در خارج از سنت جانز کلیسای اسقفی در سایه کاخ سفید است.

فیلم گرفته شده توسط یکی از شاهدان عینی نشان می دهد این زن نزدیک یک گروه از افسران پلیس تنها به راندند به زمین توسط دو پلیس. این پرتاب موجب واکنش خشمگین از تماشاگران دیگر که می تواند دیده می شود سرزنش کردن پلیس.

این زن که شاهد عینی به عنوان “سالمندان” ظاهر شد پس از درگیری که با مته سوراخ شباهت قابل توجه به یک حادثه در بوفالو, نیویورک در اوایل این ماه که دیدم یک مرد مسن زدم ناخودآگاه توسط پلیس.

این حادثه رخ داده است در پایان دم از دور دیگری از زندگی ماده تظاهرات بعدی به Washington DC پارک لافایت در شب چهارشنبه. در طی اعتراض فعالان شنیده میشد شعار هایی مانند “نژادپرستانه پلیس رو به برو!” و “نه عدالت بدون صلح!”

این منطقه شده است سر چشمه برای درگیری بین معترضان و پلیس برای چند هفته. روز چهارشنبه وزارت کشور منتشر شد فیلم جدید از ما پارک پلیس برخورد با فعالان در اواخر ماه گذشته.

“این ویدئو را نشان می دهد آشوبگران پرتاب آجر و شیشه و بطری و [اندازی] دیگر ضرب و جرح در برابر اجرای قانون افسران” یک سخنگوی دولتی گفت.

سخنگوی اضافه شده است که بیش از 60 ما پارک افسران پلیس مجروح شده اند و با برخی از بستری و نیاز به عمل جراحی پس از سیاه و سفید زندگی می کند توجه به وقوع چند انفجار پیاپی در پی قتل جورج فلوید در دست پلیس در ماه گذشته.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de