تماشا کنید: عرب محله در یافا فوران در شورش پس از اسرائیل و پلیس را هدف اتهام ویروس قرنطینه شکن

ده ها تن از پلیس اسرائیل درگیر شدند و با مردم محلی در یافا را عجمی محله ماموران پس از تلاش برای خوب یک uncooperative عرب coronavirus قرنطینه شکن موجب شورش.

پلیس گشت Ajami, بیشتر, عرب, محله خواستار شناسایی از یک مرد دیده می شود ایستاده در وسط خیابان. تحت Covid-19 قرنطینه قوانین ساکنان اسرائیل مجاز به سرمایه گذاری بیش از 100 متر از خانه های خود. مرد گزارش حاضر به خود را شناسایی و هنگامی که یک زن آمد به کمک او به تلاش برای خنثی کردن این وضعیت او را مورد ضرب و شتم توسط پلیس یکی از ساکنان محلی گفت: Ynet.

هیاهو ظاهرا جذب بیشتر ساکنان به خیابان و افسران radioed برای پشتیبان گیری به عنوان مبارزه شکست بین دو گروه. دهها پلیس و یک تیم SWAT در نهایت وارد صحنه شدند. چهار نفر بودند که در نهایت دستگیر و به اتهام حمله به یک افسر و اصلی مرد شد ضربه با یک NIS 500 ($139) جریمه برای نقض شده است.

فیلم از این حادثه نشان می دهد ده ها تن از مردم رو کردن زیر ضخیم دود سیاه از سوزاندن لاستیک. شعله ور آشغال و دیگر موانع وسیله قرار شد در وسط جاده به عنوان تقویت پلیس پیشرفته در محلی.

در بیانیه ای عرضه شده به اسرائیل خروجی پلیس اصرار مردم بودند متجاوزان و گفت که “ده ها تن از مردم جمع شده بودند از جمله خانواده اش در اطراف افسران برای کمک به این پسر فرار” با برخی از کسانی که پس از آن “مقابله با نیروها و حمله به آنها با خشونت.” افسران نیز شکایت کرده است که اعراب پرتاب سنگ و اشیاء دیگر در آنها.

اما مردم اصرار داشت آن بود که پلیس تا به حال تشدید این وضعیت با مراجعه به ماموران عنوان “مجرمان.” ساکنان “نمی تواند ایستاده است که پلیس رفتار در چنین راهیگفت:” Ynet این ادعا که “آنها حرف نمی زنند. آنها ضربه اول است.

یافا-تل آویو عضو شورای امیر بادران متهم پلیس از تنظیم همه چیز با “بی احترامی و خشونت” در حالی که عضو کنست سامی ابو Shehade را محکوم کرد “خشونت توسط پلیس استفاده می شود در یافا.

همچنین در rt.com اسرائیل برای استقرار ارتش برای کمک به اجرای Covid-19 مستند

پلیس با مگس کش زدن تیم و نظامی استفاده می شود برای اجرای قرنطینه در اسرائیل است که 5,591 تایید موارد coronavirus و 23 کشته و چهار شنبه. در علاوه بر این به 100 متر حد تمام تجمعات ممنوع است. جریمه برای نقض اقدامات اضطراری می تواند رسیدن به $1,380.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de