سازمان دیده بان حلب intl airport دریافت اولین پرواز پایان سال-طولانی خاموش کردن بعد از عملیات پاک کردن دوره نقاهت شهر از شبه نظامیان

یک هوایی سوریه پرواز تا فرود در فرودگاه بین المللی حلب برای اولین بار در سال و مارک و یک نقطه عطف در بهبود این شهرستان است که بازگشت به زندگی عادی را از پرتگاه جنگ داخلی.

تجاری پرواز, حمل مقامات سوریه و روزنامه نگاران فرود آمد در حلب در روز چهارشنبه حدود 40 دقیقه بعد از مصرف کردن از پایتخت دمشق. ورود ایرباس A320 تبدیل به یک پیام نمادین به مناسبت از سرگیری پروازهای بین سوریه و دو تا از بزرگترین شهرستانها.

فیلم گرفته شده در نقطه ای نشان داد که جمعیت زیادی از مردم که آمد به فرودگاه برای استقبال از اولین پرواز است. برخی از تشویق و دست تکان داد ملی سوریه پرچم دیگران برگزار شد پلاکارد با پرتره از رئیس جمهور بشار اسد.

وزیر حمل و نقل علی Hammoud قبلا اعلام کرد که فرودگاه بین المللی حلب را به زودی دریافت می شود هر دو داخلی و پروازهای بین المللی, با یکی از قاهره, مصر, برنامه ریزی برای روزهای آینده. این فرودگاه از سر گرفته شد عملیات خود را تنها چند روز پس از ارتش سوریه دوباره برخی از روستاها را در حومه حلب را از شبه نظامیان از بین بردن یک تهدید بالقوه برای پروازهای غیر نظامی.

روز یکشنبه سوریه سانا نیوز گزارش داد که ارتش آزاد در مجموع 23 روستا از حیات Tahrir-گروه شم (که قبلا به عنوان شناخته شده جبهه النصره – یک القاعده شاخه در سوریه) قرار گرفت و به طور منظم با خمپاره گلوله باران شهر توسط جهادگران.

همچنین در rt.com ارتش سوریه کنترل بیش از همه روستاهای اطراف حلب از بین بردن تهدید تروریستی توپخانه

در حدود همان زمان ارتش نیز کشف و ضبط کنترل استراتژیک M5 بزرگراه لینک حلب به پایتخت سوریه است که در حال حاضر در حال تعمیر است و انتظار می رود به زودی بازگشایی.

بازگشایی فرودگاه علائم نقطه عطف مهمی در این شهر بهبود تدریجی برخی از سه سال پس از آن آزاد شد از جهادگران. مختلف ضد دولتی گروه های مسلح حلب حمله کرده و در سال 2012 و باقی مانده آن را در ضخامت از جنگ سوریه تا کنون پس با نیمی از شهر اشغال شده توسط شبه نظامی جناح از جمله Al Nusra و دیگر افراط گرایان در حالی که بقیه همچنان تحت حکومت سوریه را کنترل کند.

حلب شهروندان به زندگی از طریق ثابت غارت مواد غذایی و کمبود آب و بی رویه از بمباران کرد, در حالی که همه رسانه های غربی ترجیح داده برای قرار دادن تمام تقصیر را به گردن برای جنایات در سوریه, ارتش. شهر پایدار آسیب شدید در جنگ. با توجه به یونسکو 10 درصد از حلب ساختمان های تاریخی نابود شده اند و تا آنجا که 60 درصد از شهرستان های قدیمی یک سایت میراث جهانی به طور جدی آسیب دیده است.

همچنین در rt.com بازسازی حلب: قبل و بعد از عکس ها نشان می دهد بازسازی کلیدی سوریه, سایت

پس از حلب آزادی روسیه است که به کمک سوریه به تنفس زندگی را به این شهر است. بسیاری از سایت های فرهنگی از جمله مساجد و کلیساهای مسیحی را پس از بازسازی شده است. نیم میلیون نفر به شهر بازگشت و در سال اول به تنهایی به گفته آژانس پناهندگان سازمان ملل.

حلب شناخته شده برای خود را پر جنب و جوش تنوع فرهنگی و همزیستی مسالمت آمیز مردم در بسیاری از ادیان مختلف و پس زمینه و این سنت است که به عنوان شهر بازیابی. یکی از این نشانه جمعی جشن های کریسمس که دوباره تبدیل به سالانه از ویژگی های.

همچنین در rt.com آتش بازی به جای خمپاره: مسیحیان سوریه سیل در خیابان وحدت معنوی جشن کریسمس (عکس)

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de