واشنگتن conned از احتمال ‘صدها میلیون دلار” توسط کلاهبرداران نیجریه

به عنوان بیکاری ارقام موشک وار رفتن در طول بیماری همه گیر کوروناویروس مقامات در واشنگتن ممکن است از دست داده اند “صدها میلیون دلار” به کلاهبرداران تشکیل پرونده ساختگی نرخ بیکاری – تمام راه را از نیجریه.

واشنگتن ماهانه بیکاری گزارش منتشر شده در پنج شنبه, ساخته شده برای گریم خواندن. همیشه سبز دولت نرخ بیکاری سه برابر شده پس از ماه مارس با حدود یک سوم از نیروی کار تقاضا برای رفاه – بالاترین در کشور است.

در حال حاضر مقامات در المپیا باید اذعان کرد که بسیاری از این ادعا های جعلی و خزانه دولت شده اند تمیز کردن توسط scammers مستقر در نیجریه.

همچنین در rt.com واشنگتن مقامات اعتراف به شمارش گلوله مرگ و میر در Covid-19 شمارش می گویند ویروس تلفات به احتمال زیاد underreported با وجود ساقط

در سخنرانی خود در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه اشتغال و امنیت گروه (ESD) کمیسر Suzan LeVine قبول نیست دقیقا چقدر پول حیله گر نیجریه بود واز دور با تنها که آن را “سفارشات از قدر بالاتر” از 1.6 میلیون وزارت او از دست به تقلب در ماه گذشته.

لوین را با پذیرش یک هفته پس از سرویس مخفی گردش یک یادداشت هشدار “به خوبی سازمان یافته نیجریه تقلب حلقه بهره برداری از Covid-19 بحران به ارتکاب تقلب در مقیاس بزرگ در برابر دولت بیمه بیکاری برنامه.” واشنگتن به عنوان “اصلی دولت هدفمند” در حالی که این گزارش همچنین هشدار داد “حملات در کارولینای شمالی ماساچوست, oklahoma, اوکلاهما, میشیگان و فلوریدا است.” ضرر و زیان بالقوه the Secret Service ادعا می تواند مقدار به “صدها میلیون نفر.”

تقریبا هر کسی با یک آدرس ایمیل بدست بدنام ‘نیجریه شاهزاده’ ایمیل در برخی از نقطه. طراحی شده برای فریب تنها ساده لوح ترین ها ‘شاهزاده’ ادعا می کند که ثروت به ارث برده گسترده اما به دلایل ناشناخته او نمی تواند به آن دسترسی داشته باشید بدون پرداخت هزینه های کوچک به بانکهای سوئیس و یا چیزی به همان اندازه محتمل. تاسف خوانده شده را علامت می فرستد شاهزاده این هزینه را می بیند هرگز سهم خود را از ثروت است.

همچنین در rt.com مالکیت خصوصی: سناتور آمریکایی پرده قانون برای محافظت ‘ Covid-19 واکسن از پکن ‘سرقت و خرابکاری’

جنایتکاران که هدف واشنگتن شد و کمی پیچیده تر است. به گزارش سرویس یادداشت scammers به حال دسترسی به لیستی از شماره امنیت اجتماعی و دیگر اطلاعات شخصی جمع آوری شده از طریق سرقت هویت. مسلح با این اطلاعات آنها در مورد پر کردن ادعا های آنلاین با استفاده از دولت “قاطر” برای دریافت پول نقد و به جلو آن را به نیجریه.

واشنگتن به احتمال زیاد هدف با توجه به آن نسبتا سخاوتمندانه نظام رفاه اجتماعی و با توجه به این واقعیت است که آن را پرداخت ادعا می کند در زمینه پس مارس در توده مبالغ در هفته های اخیر. به علاوه حجم خالص ادعا می کند در طول coronavirus بحران به معنای آن است که کار نمی شد بررسی آنها را به عنوان کاملا به عنوان معمول است.

یک ادعای ثبت در واشنگتن و فرستاده شده به “قاطر” در اوکلاهما به مبلغ $29,000, امنیت, روزنامه نگار برایان کربس گزارش شده است. به scammer نشستن پشت کامپیوتر روی صفحه نمایش در لاگوس یا ابوجا $29,000 یک ثروت باد اورده. نیجریه کار تمام وقت تنها می تواند امید به کسب حدود 550 $در هر سال است.

همچنین در rt.com زندگی واقعی نیجریه شاهزاده ؟ اینترپل nabs متفکر $60mn کلاهبرداری آنلاین

اعتراف شما شده است conned یک چیز سخت به انجام حتی پیچیده جنایی شبکه. با این وجود LeVine اقدام به چرخش اخبار مثبت در پنجشنبه مباهات است که بخش تقویت امنیت خود در روزهای اخیر.

“ما قطعی اثبات این که اقدامات متقابل ما را در محل قرار داده در حال کار,” او گفت:. “ما باید مانع از موفقیت صدها میلیون دلار اضافی از بیرون رفتن به این جنایتکاران و مانع از هزاران نفر از ادعای جعلی از بودن در زمینه.”

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de