واشنگتن نتواند به ارائه مدرک به اتهام مسکو-حمایت Covid-19 کمپین دروغ – وزارت امور خارجه روسیه

دیپلمات های روسیه به نام همتایان آمریکایی خود به ارائه برخی شواهد واقعی از اتهامات منتشر شده توسط رسانه های آمریکایی و مقامات که مسکو به راه انداختن یک کوروناویروس با مضمون جعلی اخبار کمپین – اما دریافت کرده اند هیچ کدام.

این شکست ضد ‘سرزنش روسیه’ رویکرد تداوم در غرب در سال های اخیر باقی مانده است بی اساس و بدون ماده وزارت امور خارجه روسیه سخنگوی ماریا Zakharova گفت: در روز پنج شنبه.

“ما جالب به تماشای تلاش های چند رسانه ای آمریکا و همچنین با برخی از مقامات عالی رتبه به سرزنش روسیه برای انجام برخی از همه گیری مربوط به کمپین دروغ علیه ما” Zakharova گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

چند ما اخبار رسانه های اجرا داستان در ادعایی ترس از کمپین – برپا طرفدار کرملین رسانه ها و مهیب رسانه های اجتماعی رباتها ، علاوه بر این تئوری های توطئه که coronavirus ممکن است به طور مصنوعی ایجاد شده توسط روسها منتشر شده در رسانه های اجتماعی – و تلاش به نظر می رسد با هماهنگی دولت آمریکا سازمان Zakharova اعلام کرد.

همچنین در rt.com “ما نیاز به اقدام مشترک نه خبر جعلی’: مسکو انتقاد HRW ارشد به صورت شعار در روسیه غنی گرفتن صرفه جویی در زندگی هواکش

تمام اتهامات باقی می ماند پشتیبانی نشده توسط شواهد حتی پس از تلاش مداوم توسط دیپلمات های روسیه را امتحان کنید و گرفتن برخی از واقعی اثبات این ادعا بد-انجام است.

“ما رسیده به وزارت امور خارجه درخواست به ما ارائه با برخی از شواهد واقعی از چنین اظهارات” Zakharova اعلام کرد.

ما را منسجم توضیح چنین اتهامات نه به ذکر است هیچ گونه شواهد است.

کل دوره از coronavirus همه گیر شده است به همراه اتهامات علیه روسیه و همچنین چین و ایران از گسترش دروغ و ترس در غرب است. به عنوان اگر بیماری کشنده است که در حال حاضر تحت تاثیر قرار بیش از 1.5 میلیون نفر در سطح جهان و کشته شدن بیش از 90,000 بود نه ترسناک به اندازه کافی آن را به عنوان است.

یکی از مهمترین مشخصات بالا ضد روسیه قطعه ظاهر در ماه مارس زمانی که گزارش محرمانه توسط خارجی خدمات اقدام اروپا (EEAS) – بلوک را عملا وزارت خارجه – به نور آمد. آن را سرزنش رسانه های روسیه برای گسترش “سردرگمی و وحشت” در غرب میان بیماری همه گیر.

همچنین در rt.com هیچ Covid-19 جعلی اخبار RT اتحادیه اروپا اتهامات ‘مشکل’ – انگلستان دیده بان

پس از آن قطعه تولید شده EEAS ” تبلیغ شعبه – همچنین به عنوان شناخته شده “ارتباطات استراتژیک” را بدست آورد – آن تشکیل شده بود تقریبا به طور کامل از ‘ترسناک روسها استعارههای اما مهمترین آنها فاقد حقایق است. یک تجزیه و تحلیل دقیق از گزارش انجام شده توسط محققان بریتانیایی – که خود را طرفداران رسانه های روسی – نشان داد که در آن ادعا هیچ پایه و اساس.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im