آن را ضروری است برای بهبود روسیه-لهستان روابط عمر مشکل گذشته و حرکت رو به جلو رئیس جمهور سابق لخ والسا گفت:, و اضافه کرد که تنها یک “شخص ثالث” سود حاصل از اختلاف.

در حالی که رابطه بین لهستان و روسیه نبود به خصوص گرم در طول دهه های اخیر می توان آن را unfrozen اگر هر دو طرف خود را انجام بخشی والسا گفت: روسیه Sobesednik هفتگی.

“حتی در حال حاضر این روابط می تواند خوب” رئيس جمهور سابق گفت.

هنگامی که ما نزاع تنها اشخاص ثالث برنده شوید. ورشو بود که همیشه نزدیک به مسکو از واشنگتن است.

لهستان و روسیه “شایسته برای زندگی در صلح و دوستی… با وجود تمام ضرر و زیان هر دو طرف بود” والسا اشاره کرد. علاوه بر این بقیه اروپا را “لرزه” یک بار تاریخی همسایگان آمدن به شرایط با یکدیگر است.

ورشو معنادار یک بار دیگر در اوایل سال جاری زمانی که نخست وزیر سابق و رهبر حکم قانون و عدالت حزب جرسلو Kaczynski ادعا روس بودند از “مجرمان” در شروع جنگ جهانی دوم است.

انعکاس عجیب و غریب, انفجار, معاون وزیر خارجه پاول Jablonski خواستار آن شدند که روسیه پرداخت حق عضویت خود را برای آنچه که او گفته بودند “جنایات جنگی” و “اشغال” در طول چند دهه.

همچنین در rt.com ‘به یاد داشته باشید گذشته و افتخار مرده’: رئیس جمهور سابق والسا انتقاد لهستان را شکست و به مناسبت ورشو در جنگ جهانی دوم آزادی

وقتی پرسیده شد که در مورد Jablonski را اظهار والسا تمسخر آن است.

این همان است که من می خواهم تقاضا برای دریافت جوانی من پشت به من. اما در حال حاضر از بین رفته … ما باید به جلو بروید – این مهم است.

رئيس جمهور سابق که شهرت به عنوان رهبر حمایت غرب ضد کمونیست جنبش همبستگی گفت: چنین detente نمی پیوندند تا زمان جناح راست دولت است و مقامش را از دست بدهد.

“من دور ماندن از آنها. من رای برای آنها” والسا اعلام کرد. “و من هم نمی خواهم این واقعیت است که آنها نمی توانند ترمیم روابط با روسیه است. در اصل من در حال انتظار برای انتخابات جدید [در مارس سال 2020].”

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

اشتراک RT عضویت در خبرنامه برای دریافت داستان های رسانه های جریان اصلی به شما بگویم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی