دموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار الیزابت وارن به نام به جرم آگاهانه انتشار ‘دروغ’ در مورد رای گیری یک حرکت که به دولت قدرت را به تصمیم می گیرید چه چیزی به منزله حقیقت و دروغ.

وارن به نام “مدنی و کیفری مجازات آگاهانه انتشار اطلاعات نادرست در مورد زمان و نحوه رای گیری در انتخابات آمریکا” در روز چهارشنبه بخشی از طولانی و گاهی اوقات خود-متناقض طرح “مبارزه با دیجیتال دروغ” ارسال شده به وب سایت کمپین. سیاست مطرح است چند ابرو با توجه به نامزد خود شکننده رابطه با حقیقت و شیب لغزنده است که تمایل به آمدن به بازی هر زمان که سانسور درگیر است.

همچنین در rt.com بی اعتبار ربات-whisperers دانش جدید نام تجاری جدید تعریف به ان فقط در زمان برای نجات 2020 انتخابات… از خود را ؟

این سناتور ماساچوست نیز نامیده می شود برای یک “نشست سران کشورها به منظور افزایش به اشتراک گذاری اطلاعات و هماهنگی سیاست پاسخ به دروغ” و “تحریم های اضافی علیه کشورهایی که شرکت در انتخابات دخالت از طریق دروغ” گرچه او را روشن چگونه او را تقسیم جهان به دروغ “قربانی” و “مجرم” سازمان ملل. او تنها به ذکر روسیه در رده دوم فراموش کردن دروغ مبارزات داشتن ظاهر اجرا شده توسط ما به خودی خود و اسرائیل همراه با معمول ما اهداف مانند ایران است.

در علاوه بر این به در تماس با او همکار دموکرات رقیب نه آگاهانه استفاده disinfo “به نفع خود نامزدی یا دیگران آسیب بزند” و متعهد که خود کمپین جلوگیری از انجام همان وارن به نام در سیستم عامل رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاری اطلاعات میان خود و دولت اطلاع رسانی به کاربران در مورد چگونه الگوریتم های کار و نوک مردم اگر آنها می شده است و برنامه disinfo کمپین – و “به وضوح برچسب مطالب ایجاد شده و یا ترویج شده توسط دولت تحت کنترل سازمان” که بسیاری از در حال حاضر انجام البته با بیشتر ملایم با رویکرد رسانه های کنترل شده توسط ایالات متحده و متحدان آن است.

جنگ صلیبی علیه آنلاین دروغ زده و برخی در رسانه های اجتماعی به خصوص جالب که از وارن که متهم شده است توسط هواداران رقیب برنی ساندرز از صاف کردن اختراع یک برخورد بین آنها است که در آن ساندرز گفت او یک زن نمی تواند رئیس جمهور تنها چند روز قبل از اخیر بحث دموکراتیک.

چندین آورده وارن جعلی ادعای میراث بومیان آمریکا یک قطعه از “disinfo” که به دست آورده او را به نام مستعار “پوکاهونتاس” از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و در ادامه به او امد و شد زیاد.

دیگران به یاد او که نه او همکار دموکرات و نه ظاهرا معتبر رسانه های جریان اصلی شناخته شده برای اینکه ریشه در حقایق.

دیگران هشدار داد که اجازه وارن دولت (و یا هر دولت) انتخاب کنید چه چیزی تعیین شده “دروغ” نمی خواهد به خوبی به پایان.

اما وارن مدافعان اصرار داشت این طرح صرفا به جرم دروغ در مورد رای گیری.

در حالی که وارن نیت واقعی شناخته شده تنها به کمپین Facebook شروع آنچه که تبدیل به یک آلاینده سانسور برنامه ممنوع “اطلاعات نادرست” در مورد زمانی که و که در آن به رای دادن در سال 2016. که ابتکار گسترش یافته بود به دروغ در مورد مورد نیاز رای گیری, رای گیری مربوط به حوادث (خشونت خطوط طولانی و یا سایر اختلالات) و دیگر رای گیری-مجاور دروغ سال 2018 است. محبوب جناح راست میزبان رادیو الکس جونز انبوه deplatformed از تمام رسانه های اجتماعی در مدت کوتاهی قبل از آن سال انتخابات میان دوره ای, لگد زدن خاموش بهمن سانسور و سازمان ملل متحد personing است که لمس هر دو به پایان می رسد این طیف سیاسی تنها به تبلیغات سیاسی دست نخورده. Warren, جای تعجب نیست, یکی از بسیاری از کسانی که نام Facebook را به واقعیت-بررسی سیاسی آن تبلیغات به عنوان به خوبی.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی