جنگنده های منطقه هدف در نزدیکی سوریه در شهر Al-Bukamal و عراق استان انبار پس از حمله های موشکی در عراق پایه – گزارش

حملات گزارش شده در این منطقه در کنار سوریه و عراق در مرز با ناشناس جت قابل توجه سوریه Deir ez-Zor و عراق را در غرب استان انبار در مدت کوتاهی پس از یک ائتلاف به رهبری ایالات متحده پایگاه در عراق زیر آتش موشک.

“ناشناس” جت را به انجام حملات هوایی در جنوب شرقی سوریه در شهر Al-Bukamal سوریه سانا گزارش خبرگزاری اواخر روز چهارشنبه بدون ارائه هر گونه اطلاعات اضافی.

این حمله نیز منجر به خسارت مادی اما هیچ تلفات.

در همان زمان گزارش های متعدد با رسانه های محلی گفت که یک منطقه در عراق استان انبار در مرز با سوریه نیز تحت حمله توسط جنگنده های.

همچنین در rt.com دو ما یک سرباز انگلیسی کشته شده در حمله موشکی در عراق تاجی پایه – گزارش

این پرواز گزارش شد در مدت کوتاهی پس از کمپ تاجی های عراق پایگاه نظامی در خارج از بغداد مسکن ما و دیگر نیروهای ائتلاف بود باران با راکت. ائتلاف علیه “دولت اسلامی” (که قبلا ISIS) تایید کرده است که 15 راکت در مرکز. Unnamed مقامات ایالات متحده همچنین گفت که دو آمریکایی و یک سرباز انگلیسی کشته شدند در این اعتصاب که همچنین در سمت چپ و حدود ده نفر مجروح شدند.

منابع مختلف گزارش داد که حملات در سوریه و عراق به خاک راه اندازی شد توسط آمریکا در اقدامی تلافی جویانه به حمله به عراق پایه و هدفمند مواضع ایران-رهبر انقلاب – مانند عراق بسیج مردمی واحد رسید.

فیلم های پدید آمده در رسانه های اجتماعی ظاهرا نشان دادن یک لحظه از حمله بمب گذاری توسط ما جت با چند انفجار نور در آسمان شب.

اشتراک RT عضویت در خبرنامه برای دریافت داستان های رسانه های جریان اصلی به شما بگویم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im