سوریه وزیر بهداشت تایید کرده است که اولین مورد از کروناویروس که در حال حاضر به همه گیر سطح گزارش شده در کشور است.

فرد فرد مورد نظر در آمد از خارج از کشور اعلام شد. در همین حال وزیر بهداشت نزار al-Yaziji گفت: سانا وزارت امور خارجه اخبار آژانس که “اقدامات لازم” شده اند و برای مقابله با این مورد.

پیشتر در روز یکشنبه گفت که این کشور رنج می برند از سال های طولانی جنگ داخلی و یک تروریست موج – به طور فعال در حال آماده شدن برای یک پتانسیل شیوع کروناویروس در قلمرو آن است.

مقامات پزشکی در حلب در حال حاضر تاسیس یک ویژه قرنطینه ” در یکی از بیمارستان های شهر در حال حاضر قادر میزبانی از 50 نفر است.

همچنین در rt.com روسی سناتور خواستار همه جانبه تحریم ها برداشته شود برای جلوگیری از کروناویروس که باعث بحران اقتصادی جهانی

فشرده-مراقبت مرکز راه اندازی شده است به عنوان به خوبی. چندین امکانات قرنطینه در حال حاضر تاسیس شده در استان حمص و دمشق و مناطق داخلی کشور نیز حتی قبل از هر گونه coronavirus موارد گزارش شده در سوریه با توجه به SANA.

در حال حاضر اروپا به نظر می رسد یکی از بدترین آمار مناطق به عنوان بیماری رسما شناخته شده به عنوان Covid-19 نگه می دارد چکش جهان است. با استفاده از اقدامات خشن و چین و از جایی که آن را در ابتدا به گسترش است و در ضمن موفق به مهار شیوع.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de