جنگ در Antifa: به عنوان تهمت قول به اعلام آن را یک ‘گروه تروریستی’ AG Barr برابر شورش های داخلی به تروریسم

آمریکا “خواهد بود تعیین ANTIFA به عنوان یک سازمان تروریستی” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ، این حرکت در میان anti-پلیس-خشونت تظاهرات و شورش آوردن کشور است که این درحالی است که در این “چپ رادیکال است.”

“ایالات متحده امریکا خواهد بود تعیین ANTIFA به عنوان یک سازمان تروریستی” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در روز یکشنبه ارائه هیچ توضیح بیشتر. یک روز زودتر مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان به خوبی به عنوان دادستان کل ویلیام Barr متهم شل-گره از سازماندهی شورش و غارت در سراسر کشور پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس در روز دوشنبه.

اگر تعیین شده به عنوان یک گروه تروریستی Antifa خواهد پیوستن به گروه های بین المللی مانند القاعده و حزب الله و همچنین داخلی سازمان مانند آریایی ملت و ارتش آزادیبخش در دولت بدحساب. قبل از 9/11 حملات فهرست جمعیت شد به طور انحصاری توسط گروه های خارجی است. اما پس از 9/11 Patriot Act گسترش تعریف “تروریسم” به پوشش خانه رشد سازمان.

Antifa – که نام کوتاه برای ‘antifascist’ – مدل های خود را در جناح چپ نظامیان از 1920s و 1930s. افزایش به شهرت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات سال 2016 است که در حال حاضر شناخته شده برای حمله به جناح راست تظاهرات و سخنرانی و تحریک خشونت در تظاهرات.

با شورش آوردن امریکا شهرستانها عمده برای آخرین پنج شب گزارش Antifa سازمان کارگردانی تظاهر کنندگان و ارائه آنها را با سلاح شروع به سطح. محافظه کاران clamored برای مغلوب ساختن پیشی جستن به سرکوب شبه نظامیان و روز یکشنبه جیر اولین نشانه ای که رئیس جمهور در نظر دارد برای انجام درست آن.

همچنین در rt.com تهمت و سرزنش تظاهرات خشونت آمیز در ‘Antifa & رادیکال چپ’ می گوید آنها باید کمی با جورج فلوید مرگ

بلافاصله پس از مغلوب ساختن پیشی جستن بیانیه دادستان کل بار اعلام کرد که وزارت دادگستری خواهد با استفاده از شبکه خود را از 56 منطقه ای مشترک با تروریسم نیروهای وظیفه بررسی “خشونت رادیکال آشوبگران که ربوده تظاهرات مسالمت آمیز و درگیر در نقض قانون فدرال است.”

“خشونت تحریک و انجام شده توسط Antifa و دیگر گروه های مشابه در ارتباط با شورش داخلی تروریسم و درمان خواهد شد و بر این اساس” بیانیه ای از بر بخوانید.

در حالی که هر آینده تعیین خواهد آن را آسان تر به استفاده از قانون مبارزه با تروریسم در برابر خشونت آمیز معترضان را هدف قرار Antifa به عنوان یک گروه می تواند یک گزاره دشوار. این سازمان هیچ به وضوح تعریف سلسله مراتب و یا عضویت و بسیاری از متفاوت گروههای چپ اسلامی با استفاده از آن تصاویر و شعارها.

همچنین در rt.com دالاس تظاهر ضرب و شتم وحشیانه مرد به پالپ پس از او در برابر آنها را با شمشیر (عکس)

برخی از جناح چپ نظر متهم مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از تلاش برای “جرم مخالفت.” اما ادعایی داعش آمده اند تحت بررسی و در کشورهای لیبرال تر از ما. در آلمان که در آن ‘antifascist’ جنبش آغاز شد و در قرن 20 سازمان های اطلاعاتی از نزدیک نظارت بر Antifa گروه ها و اتحادیه پلیس سر Ranier Wendt داده است تا اقدامات خود را به عنوان “پایه تعریف تروریسم است.”

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de