‘جنگ اعصاب’: ترکیه می رود ‘در’ را متوقف کرد پیشرفت در ادلب اما آن را تا پایان در تمام جنگ ؟

تنش ها در سوریه را در استان ادلب نشان می دهد هیچ نشانه ای از مصاحبه با ارتش سوریه فشار دادن حمله علیه داعش در حالی که ترکیه هنوز هم به نظر می رسد خم جهنم در توقف آن است. وضعیت جوش به باز جنگ ؟

روزهای اخیر دیده می شود یکی دیگر از کهکشان مارپیچی از تنش بین آنکارا و دمشق بیش از مشکل شمال غربی سوریه در استان ادلب – آخرین عمده دژ از افراطیون و شبه نظامیان. حداقل 22 سربازان ترکیه اعزام به ادلب کشته شدند در یک حمله هوایی راه اندازی شده توسط نیروی هوایی سوریه در روز پنج شنبه با توجه به آنکارا. رئیس جمهور رجب طیب اردوغان قبلا صادر شده و اتمام حجت به ارتش سوریه خواستار آن خلوت از ترکیه مشاهده پست ها در ادلب توسط یکشنبه. یک سخنگوی خود حزب عدالت و توسعه گفت که ارتش آماده است تا به عنوان به زودی به عنوان آخرین مهلت تعیین شده توسط آنکارا منقضی می شود.

همچنین در rt.com 22 سرباز ترک را تایید کرد کشته شده در ادلب حمله هوایی به اردوغان صندلی نشست اضطراری در سوریه

اما سوریه نیروهای مسلح که هنوز هم درگیر شدید در درگیری با شبه نظامیان که شامل القاعده وابسته به وضوح هیچ قصد عقب کشیدن. نیروهای وفادار به دمشق ادامه به آزادسازی شهرهای جنوب استان در تلاش خود را به یک بزرگراه استراتژیک پیوند ملت دوم پرجمعیت ترین شهر حلب به بندر و پایتخت های غربی ساحلی استان لاذقیه.

تنش قرار دادن روسیه به سوریه متحد و ترکیه را شریک در یک موقعیت مخاطره آمیز و تهدیدی بالقوه افزایش چالش به آنکارا متحدان ناتو. بنابراین می تواند بلندی ترکی عملیات بود منادی بیشتری فاجعه ؟

خطرناک بازی

آنکارا ظاهرا تصمیم به تشدید تقریبا به نقطه بدون بازگشت. در عین حال تحلیلگران بر این باورند این لزوما به این معنی نیست که ترکیه می خواهد یک جنگ تمام. ادلب است از “اهمیت” به اردوغان گفت: روسلان Mamedov خاورمیانه تحلیلگر از روسیه در امور بین المللی شورای RIAC) در مسکو بر اساس فکر می کنم تانک.

همچنین در rt.com ‘ما میزبان وجود دارد: اردوغان: ترکیه نمی خواهد عقب نشینی از سوریه به قلمرو حاکمیت به سوریه اولتیماتوم به عقب نشینی

بر روی زمین این کارت به نظر می رسد انباشته در برابر pro-ترکی شبه نظامیان که در حال رانده شدن دور توسط ارتش سوریه.

“ما می توانیم بحث در مورد تاکتیک اما استراتژیک آن روشن است: دولت سوریه است بازگرداندن حاکمیت خود و به دست آوردن کنترل بیش از این کشور را سرزمین,” Mamedov told RT.

قرار می دهد که ترکیه در یک وضعیت دشوار پس از اردوغان نمی تواند تنها عقب نشینی و سازش داخلی دلایل سیاسی ‘روسیه در امور جهانی’ Editor-in-Chief Fyodor Lukyanov توضیح داد. “ترکیه معتقد است که وضعیت موجود در ادلب به سادگی باید حفظ شود در آینده قابل پیش بینی در حالی که دمشق با حمایت مسکو فکر می کند که آنکارا نشان می دهد که ناتوانی خود را برای رسیدن به د تشدید طریق توافق [با داعش] و تصمیم گرفتند برای یک راه حل نظامی.”

این وضعیت در نتیجه تعادل در لبه چاقو را پس از ترکیه رفته است “همه در“, Lukyanov هشدار می دهد. اما Mamedov معتقد است که هدف این است که برای شروع یک جنگ اما به “تحریک مسکو به نوعی از واکنش” و به طور بالقوه برای به دست آوردن یک موقعیت قوی تر در مذاکرات است.

خطرات ناشی از چنین سیاست بالا هستند. به ترکیه افزایش تا حضور خود را در ایران در مسکو متهم کردن ترکیه به حمایت از شبه نظامیان با توپخانه سنگین. این درگیری در حال حاضر منجر به تلفات هر دو در ترکیه و سوریه در کنار. اگر چه هیچ یک از این حوادث منجر به هر گونه اقدامات شدید تا کنون بیشتر تشدید می تواند قرار داده و آنکارا در آستانه یک درگیری با مسکو Mamedov معتقد است.

“این خطر وجود دارد … است که می تواند روسیه به طور فعال به پیوستن به جنگ و خطر یک هواپیمای روسی در حال شلیک. ترکها در حال حاضر مستقر سیستم های دفاع هوایی به منطقه جنگ.”

همچنین در rt.com بحث در مورد آتش بس با تروریست ها در ادلب سوریه است که همان تسلیم شدن به آنها را – مسکو

روسی Su-24 بمب افکن شلیک ترکیه F-16 جت در طول یک ضد تروریستی یورش در سال 2015 منجر به یک بحران بزرگ در روابط میان مسکو و آنکارا اگر چه این دو کشور موفق به جلوگیری از بیشتر تنش نظامی و پس از آن به ترمیم روابط خود را.

چسبیده به قوانین

این وضعیت به نظر می رسد تنش اما این نیز روشن است که هر دو آنکارا و دمشق در حال تلاش برای نگه داشتن آن را از خارج از کنترل فزاینده و تبدیل به یک حمام خون. در حالی که ارتش سوریه می گویند که آنها به طور معمول هدف ترکیه تانک و توپخانه پشتیبان گیری از شبه نظامیان آنها را نقل مکان کرد به آنها را نابود.

“آنها سعی می کنند به هر رادیکال مراحل. ترکیه را مشاهده نقاط هنوز دست نخورده است اگر چه بسیاری از آنها در حال حاضر شده است احاطه شده توسط ارتش سوریه. دو طرف به دنبال جلوگیری از یک “رایگان برای همه” بازی” Mamedov توضیح داد.

خطر درگیری بین نیروهای ناتو در دومین ارتش و یک ایران مسلح به شورای امنیت سازمان ملل متحد عضو دائم نیز ظاهرا اقدام به عنوان یک عامل بازدارنده در این وضعیت. “این آسان تر است برای آنکارا به اعتصاب یک معامله با مسکو به جای فشار برای تشدید بحران” به RIAC تحلیلگر told RT.

Lukyanov همچنین معتقد است که دو طرف را تلاش برای کاهش خطرات بالقوه بست.

“وقتی که می آید به سوریه, روسیه و ترکیه به نوبه خود متقابلا وابسته به یک نقطه که در آن ترکیه نمی تواند در رسیدن به اهداف خود بدون روسیه …اما مسکو نیز پیدا کردن خود را در یک وضعیت دشوار رو به مخالفت آنکارا,” او گفت:.

همچنین در rt.com سایه جنگ: چه شانس ترکیه شروع خواهد شد در مقیاس کامل توهین آمیز علیه سوریه در ادلب?

یک “نوعی توافق” بین روسیه و ترکیه است که تقریبا اجتناب ناپذیر Lukyanov استدلال کرد. “این درگیری به احتمال زیاد خواهد بود منجمد وجود خواهد داشت خطوط جدید [تماس با ما].” او افزود که مسکو می تواند به یک توافق مرتب کردن بر اساس از یک منطقه حائل در امتداد مرز ترکیه – مشابه که ایجاد شده بود در شمال شرقی سوریه که قبلا برگزار شده توسط شبه نظامیان کردی.

آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر یک جنگ اعصاب نیست یک مسیر به یک رویارویی مستقیم.

ناتو بعید است به دخالت

اردوغان اخیرا گفته است که او خواست برای کمک به ما در ادلب اما تا کنون او دریافت کرده است none. این واقعیت ظاهرا دلسرد آنکارا از تلاش برای شامل متحدان ناتو در سوریه, ظروف سرباز یا مسافر به عنوان رئیس جمهور ترکیه گفت: ممکن است جلسات بیشتری در این موضوع است.

این تحلیلگران بر این باورند که ترکیه به احتمال زیاد باید آن را به تنهایی. ارتش ایالات متحده در حال حاضر مارک ادلب تروریست پناهگاه امن Mamedov گفت: با اشاره به یک نظر از عملیات ذاتی حل و فصل سخنگوی سرهنگ Myles Caggins ساخته شده به اخبار آسمان. که باعث می شود دخالت خود را در نمایندگی از ترکیه بعید است او معتقد است.

همچنین در rt.com ترکیه با شکست استراتژیک در ادلب پس از شکست به زندگی می کنند تا به تعهدات خود در سوریه

“حتی در صورت باز درگیری بین ترکیه و روسیه آمریکایی ها نمی خواهد که دلایل جدی به مداخله و همچنین ناتو است. پس از همه آن است که یک حمله در خاک ترکیه.”

Lukyanov معتقد است اتحاد بیشتر خود را برای محدود کردن تظاهرات همبستگی با آنکارا اما به سختی هر بیشتر.

“آنها خواهد صبر کنید تا وضعیت برطرف. آنها فقط نیاز به نشان دادن آنها در کنار متحد خود را بدون درگیر شدن در یک جنگ است که می تواند منجر به عواقب جدی برای کل اتحاد,” او گفت: RT.

اشتراک RT عضویت در خبرنامه برای دریافت داستان های رسانه های جریان اصلی به شما بگویم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im