جداره-در جهان: RT مستند (از راه دور) بازديد مردم آوردن خوشبینی به کسانی که در مستند

جدید RT مستند به نظر می رسد در هر روز کنار Covid-19 مستند توسط اندازه گیری از تجربه کسانی که سهم اصلی برای مبارزه با این بیماری است که ماندن در خانه در حالی که تلاش برای سالم ماندن.

به تمام جهان می ایستد هنوز هم رو مرگبار و ترسناک گیر ماندن در خانه قهرمانان خستگی ناپذیر به دنبال جدید و مبتکر راه برای نگه داشتن خود را (و کسانی از ما در خانه خود ما) سرگرم طریق این واقعا عجیب و غریب بار.

“من مریض و خسته از دیدن این همه غم انگیز عکس در تلویزیون” می گوید: مارینا Kosareva RT خبرنگار پشت این پروژه است. مارینا که گرفته بود تنها نه ماه به یک کودک می افزاید: “این امر می تواند یک راه بسیار خوبی برای بازگشت از مرخصی زایمان با چیزی مثبت تر به تعادل درام در سراسر.”

در روسیه غیر ضروری کارگران گفته شده است به خود منزوی و در صورت امکان کار از راه دور پس از 30 مارس. کسانی که از خارج از کشور بازگشت باید رعایت سختگیرانه قرنطینه برای 14 روز. یکی از آنها این است که مارینا برادر روم. از طریق اسکایپ, او, از او می پرسد که چگونه آن را احساس زمانی که شما نمی توانید پا در خارج از درب جلو شما. “من قصد دارم دیوانه. من جداره در. مسیر من در طول دوازده روز بود, اتاق خواب, آشپزخانه بالکن و پشت و نه لزوما در آن منظور” او شیون.

همچنین در rt.com Daleks هواپیماهای بدون سرنشین و با تکنولوژی بالا پلیس: روبات ها در بالا آمده میان بیماری همه گیر کوروناویروس

رومی است که نه تنها رانده دیوانه توسط بازداشت خانگی است. بسیاری از آنلاین پست ویدئوها از خلاق خود را در تلاش برای رسیدن به. Kosareva ویترین برخی از بازدید و نتواند با اشاره ویژه ای برای رفتن به این مرد چینی که سازمان یک مرغ رژه. ما خانه نشین میزبان می شود به می دانم که پاریس خواننده اپرا که serenades همسایگان خود را با آریاس از بالکن و تلاش حلق آویز کردن با کل غریبه در آنلاین نوار.

مارینا یابد و خودش را پر از سوراخ در آپارتمان او با شوهرش, پسر بچه و مادر در قانون است. به عنوان یک نتیجه او را اسیر مخاطبان ناخواسته دریافت طناب را به فیلم خود را.

“آنچه مرا شگفت زده کرد این بود که چگونه کارآمد همه ما می توانید بدون نیاز به رفتن به محل کار” او اذعان می کند. بدون زمان سفر و یا صبر کنید برای فیلم به ترجمه او موفق به قرار دادن با هم او مستند در زمان ثبت.

در غیاب یک فیلمبردار حرفه ای او کشف همه “راه های مختلف شما می توانید رکورد خود را در صفحه اصلی روی صفحه نمایش مانیتور است که من هرگز قبل از استفاده می شود.” “آن را مانند یک خانه ساخته شده از پروژه و در عین حال به نظر می رسد مانند… فیلم” می گوید: این خبرنگار که اعتراف او انتظار واکنش او به “جرم انزوا’.

برای مارینا Kosareva یک حرکت نزولی این است که “زمانی که شما از خانه کار می کنند, شما را تا پایان کار بیشتر است.” آن را دشوار است به خاموش کردن زمانی که کار و زندگی ادغام.

شما می توانید به تماشای مستند کامل در اینجا:

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im