دیوار از مادران شکایت تهمت بیش اشک آور گاز و گلوله های لاستیکی استفاده می شود ماموران فدرال در برابر ‘مسالمت آمیز معترضان در پورتلند

برخی از فعالان در پورتلند استخدام DNC وکلا گرفته و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دادگاه با این استدلال که ماموران فدرال فرستاده برای مهار ناآرامی های خشونت آمیز در شهر “مهر معترضان مسالمت آمیز.”

طرح دعوی در دادگاه در دادگاه منطقه کلمبیا روز دوشنبه به نمایندگی از شلیک نمی پرتلند و دیوار از مادران گروه که به نیروهای با Antifa و زندگی موضوع در مرحله نهایی مسابقات با ماموران فدرال در پورتلند.

همچنین در rt.com پورتلند پلیس کوکتل مولوتف & rifle مجلات موجود در کیسه به عنوان شهر قرقره از خشونت

شاکیان نمایندگی پرکینز Coie LLP یک شرکت حقوقی در نگهدارنده با کمیته ملی حزب دموکرات (DNC) بهترین و شناخته شده برای پرداخت Fusion GPS و کریستوفر استیل برای کامپایل در حال حاضر-افشا و خنثی شهوت پرست پرونده در آن نامزد ریاست جمهوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016.

طرح دعوی در دادگاه متهم به تهمت و دولت آینده با یک “pretextual طرح” استقرار “ارتش از بیش از 100 استتار چادری ماموران فدرال” به عنوان یک “پولیس ملی” در پورتلند اورگان است.

هیچ اشاره ای Antifa نقش در جریان اغتشاشات به طرح دعوی در دادگاه می گوید که فدرال عوامل “در لباس نظامی خستگی و toting نظامی دنده – اشک-تانک های مسالمت آمیز معترضان…ساخته شده غیر قانونی بازداشت بدون علت احتمالی و در غیر این صورت استفاده از خشونت در تلاش برای مهر کردن صلح آمیز و قانون اساسی محافظت معترضان.”

“معترضان مسالمت آمیز” بودند “قادر به غذا خوردن و یا خوابیدن به دلیل سمی سم” شدند “شات با گلوله های لاستیکی لوبیا و کیف و اسپری فلفل و طیف وسیعی از سایر پرتابه در محدوده نزدیک و با وحشیانه اثر” طرح دعوی در دادگاه می گوید.

همچنین در rt.com کجا هستند این واقعیت چکرز ؟ Rep. جری Nadler ادعا Antifa خشونت در پورتلند یک اسطوره است (تصویری)

افسران از وزارت امنیت داخلی (DHS) فرستاده شد به شورش زده شهرستان در اوایل ماه ژوئیه برای محافظت از اموال فدرال پس از یک upstick از خشونت که دیدم معترضان تلاش برای طوفان فدرال دادگاه و آن را در آتش در حالی که بمباران ماموران حفاظت از ساختمان با سنگ و بطری و تجاری درجه آتش بازی.

روز دوشنبه واشنگتن پست گزارش داد که DHS شد ارسال 100 اضافی افسران به پورتلند. آژانس است و نه تایید و نه تکذیب کرد به گزارش. مدت کوتاهی پس از چالش قانونی اعلام شد برگ برنده خود را دو برابر کردن فشار برای پس گرفتن شهر از رادیکال به tweeting که “آنارشیست ها و آشوبگران و یا معترضین که خرابگری یا آسیب ما در دادگاه فدرال در پورتلند و یا هر ساختمان فدرال در هر یک از شهرها یا کشورهای” چهره یک “حداقل” 10 سال پشت میله های زندان.

توییت مراجع تهمت اجرایی منظور در ماه گذشته برای سرکوب کسانی که خرابگری مجسمه بناهای تاریخی و یا هر گونه اموال دولت در پاسخ به تظاهرات خشونت آمیز در واشنگتن, DC.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی