پلیس هند متهم اند که ستاره بالیوود Kanika Kapoor که آزمایش مثبت برای coronavirus با به خطر انداختن بهداشت عمومی با حضور در احزاب است. پرونده او را برانگیخته بحث شدید در هند به عنوان ویروس همچنان در حال گسترش است.

کاپور متهم شده است شرکت در بدخيم عمل می کند که می تواند یک خطر برای مردم است. این ستاره بالیوود که به تازگی در بازگشت از سفر به لندن با حضور یک حزب در هفته گذشته با یک لیست مهمان از نمایندگان مجلس و دیگر افراد برجسته. روز جمعه مشخص شد که او تا به حال آزمایش مثبت برای Covid-19 باعث وحشت که هندی, مشاهیر کسی که با او تماس می تواند در حال حاضر حمل و بسیار مسری تنفسی بیماری است.

تشخیص او موجب رسوایی پس از گزارش آمده است که کاپور قادر به پنهان کردن خود را سفر در تاریخ و عبور غربالگری زمانی که او فرود آمد در لکنو فرودگاه. ستاره هرگونه تخلف و اصرار دارد که او برای بررسی این ویروس پس از بازگشت به هند اما نشان داد هیچ نشانه ای ندارند.

همچنین در rt.com بالیوود ستاره آواز Kinika کاپور تست مثبت برای coronavirus ممکن است آلوده به اعضای پارلمان

عصبانی کاربران رسانه های اجتماعی را شدت انتقاد کرد در کاپور و اشاره کرد که او قرار داده و تعداد زیادی از لیست سرخپوستان در معرض خطر ابتلا به ویروس.

با استناد به یک گزارش روزنامه یکی تویتر استدلال کرد که “با عنوان جرم جنایی ممتاز” خواننده ممکن است در معرض خطر زندگی از مقامات ارشد دولتی.

ساعت پس از تشخیص او اعلام شد, شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) با صدور دستورالعمل های جدید تماس برای آزمایش به اداره به تمام افرادی که ممکن است در تماس با ویروس – صرف نظر از اینکه آیا آنها در این نمایشگاه نشانه ها.

ANI زنده خدمات ویرایشگر Ishaan Prakash این باورند که این دستورالعمل شد و به احتمال زیاد ناشی از “وحشت” ناشی کاپور در مورد.

یکی دیگر از دیدگاه توصیف پروتکل جدید به عنوان “این Kanika Kapoor اثر است.”

هر کس نمی پریدند روی ضد کاپور ارابه موسیقی ، مفسر سیاسی Sonam Mahajan تاکید کرد که “در آن طول می کشد دو تا تانگو” – و این که اگر ستاره بالیوود قادر به گول زدن غربالگری دولت باید بخشی از سرزنش.

همانطور که از شنبه, هند گزارش شده 250 Covid-19 مورد منجر به مرگ و میر پنج.

اشتراک RT عضویت در خبرنامه برای دریافت داستان های رسانه های جریان اصلی به شما بگویم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی