“صبر کنید… چه؟’: طرفداران فوتبال دادند که در سال آینده قهرمانی اروپا برای حفظ یورو 2020 عنوان

مسابقات قهرمانی اروپا در اصل برنامه ریزی شده را در این تابستان شده است به تعویق افتاد تا در سال آینده با توجه به کروناویروس بحران اما سران یوفا اعلام کرده اند که مسابقات خود را حفظ کنند یورو 2020 عنوان.

این مسابقات بود و با توجه به محل در شهرستانها مختلف در سراسر اروپا در تابستان امسال اما این تصمیم برای به تعویق انداختن این رقابت ها با 12 ماه با توجه به توسعه coronavirus بحران است که تا حد زیادی لغو و یا به تعویق افتاد ورزشی چشم انداز در سراسر جهان است.

یوفا یورو 2020 به تعویق افتاد تا 2021 به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس

آن را به طور رسمی اعلام شده توسط یوفا روز سه شنبه که این مسابقات خواهد بود به تاخیر افتاد تا 2021 اما یکی دیگر از بیانیه صادر جمعه با فوتبال اروپا حاکم شده مشخص شده است که آنها قصد دارند برای حفظ عنوان یورو 2020 باعث اعتراض از سردرگمی از طرفداران فوتبال در سراسر قاره است.

مسابقات قهرمانی اروپا تنها یکی از بیشمار آینده مسابقات یا ورزشی فصل شده اند محدود با شیوع COVID-19 که از بعد از ظهر جمعه تقریبا 260,000 مورد تأیید و 10,544 مرگ و میر.

عمده ترین لیگ های اروپایی درهای خود را بسته اند به طور نامحدود و با قهرمانی اروپا در حال حاضر دیگر در حال وقوع در تابستان برگ های آن یک پنجره در دسترس برای لیگ داخلی به طور بالقوه خود را به انجام برسانند فصلی وسایل – تا زمانی که این ویروس شده و تحت کنترل در آورد.

با اینحال 12 ماه تاخیر در برگزاری این مسابقات و این تصمیم هنوز به آن تماس بگیرید یورو 2020 – منجر به برخی از گمانه زنی ها به عنوان استدلال برای این خاص تماس بگیرید.

با وجود این سردرگمی به نام تاخیر در برگزاری این مسابقات در واقع می تواند به نفع برخی از تیم های. انگلستان شده بود با نگرانی در انتظار اخبار در مورد تناسب اندام کاپیتان هری کین و منچستر یونایتد مارکوس Rashford پیش از این مسابقات در حالی که امثال بلژیک ادن هازارد نیز باید در دسترس جلوگیری از هرگونه آسیب رنج می برد در 12 ماه آینده.

در تلنگر سمت که سکه برخی از فوتبال اروپا را با تجربه تر جانبازان خواهد بود یک سال مسن تر از رفتن به این مسابقات است.

کریستیانو رونالدو خواهد بود 36 سال زمان مسابقات لگد کردن در حالی که چلسی آرسنال خواهد تعجب می کنم اگر او می تواند به حفظ وضعیت خود را به عنوان فرانسه انتخاب اول مهاجم در سن 34.

همان می رود برای امثال کرواتی بازیساز لوکا مودریچ و شاید حتی آلمانی چوب پنبه مانوئل نویر – اما بیشتر از 12 ماه تاخیر نیز اجازه می دهد زمان برای آینده فوتبال wunderkind را به تاثیر فصل آینده در زمان بسیار مورد نیاز جشنواره از فوتبال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im