صبر کنید ، بایدن ادعا می کند او را ‘انتخاب’ اولین زن آمریکایی آفریقایی به آمریکا در تازه اشتباه

جو بایدن برانگیخته است نگرانی های پس از misspeaking دوباره در این زمان در مقابل از مخاطبان در کارولینای جنوبی امیدوار کننده رای دهندگان او را “منصوب” اولین آفریقایی-آمریکایی به آمریکا.

از به طور تصادفی فرشهای خود را به عنوان یک کاندیدای سنا به داشتن به اعتراف عجیب و غریب داستان در مورد بازداشت در تلاش برای دیدن نلسون ماندلا بود غلط دموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار است تا به حال سهم عادلانه خود را از gaffes در انتخابات ریاست جمهوری است.

وجود دارد هیچ نشانه آن است که اشتباهات خود را متوقف خواهد کرد یا قضاوت بایدن سردرگمی است که پرداختن کارولینای جنوبی رای دهندگان پیش از این دولت بسیار مهم اولیه است. بازدید از شهرستان سومتر در جمعه بایدن وعده جمعیت است که او “به دنبال به جلو به انتصاب اولین آفریقایی-آمریکایی به این کشور ایالات متحده آمریکا.”

رئیس جمهور ایالات متحده نه “انتصاب” هر کسی به مجلس سنا پس بایدن می تواند در نظر گرفته شده برای مراجعه به دادگاه عالی ایالات متحده. بیشتر به دلیل وجود دارد در حال حاضر شده اند آفریقایی-آمریکایی زن سناتورها از کارول Moselely براون به کامالا هریس سابق رقیب بایدن در سال 2020 انتخابات مقدماتی.

این دومین بار است که بایدن به نظر می رسد فراموش کرده اند هریس وجود دارد. در ماه نوامبر در پنجمین دموکراتیک مناظره ریاست جمهوری سابق معاون رئیس جمهور ادعا کرد که او تا به حال شده است تایید شده توسط تنها زن آمریکایی آفریقایی عضو مجلس سنا با اشاره به براون. هریس شد و در مرحله در زمان و به سرعت اصلاح او.

بایدن آخرین اشتباه رفته است به عنوان ویروسی به عنوان دیگر اشتباه لحظات ،

“بیایید یک لحظه برای بررسی در با حزب دموکرات آخرین امید برای جلوگیری از کمونیست تصاحب,” Breitbart اخبار’ جان هیوارد توییتی در واکنش به این ویدئو.

“هی و لذا می گویند تهمت oversteps خود قانون اساسی مرزهای” خبرنگار داگ قدرت اضافه شده است.

“او آن را از دست داده” توییتی نقطه عطف ایالات متحده آمریکا بنی جانسون.

با وجود نزدیک به روزانه gaffes فقیر و نمایش آن در آیووا و نیوهمشایر, نظرسنجی های اخیر نشان داده اند بایدن یک شات واقعی در پیروزی در کارولینای جنوبی که دولت دارای مقدماتی در فوریه 29.

بایدن منجر شده است سناتور برنی ساندرز در نظرسنجی های اخیر از جمله اخیر Monmouth University نظرسنجی که در آن بایدن آگهی همه نامزدهای دیگر 20 درصد و یا بیشتر.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im