Vive la #مقاومت ؟ صاحب نظران توییتر-دوئل پس از لیندزی گراهام متهم دموکرات هدایت انقلاب فرانسه

توییتر و اوباش است و قابل پیش بینی شروع به استدلال می کنند بیش از فضائل و مشکلات از انقلاب فرانسه و پس از آن. لیندزی گراهام پیشنهاد کرد که رادیکال باید شرکت تصمیم گرفتند حزب دموکرات و راهپیمایی ملت نسبت به خراب کردن.

کارولینای جنوبی مجلس باعث شده تعداد زیادی از آبی مارک ها و علامت پس از متهم Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز و مترقی جماعت رهبری “رادیکال ترین اراذل و اوباش” در تاریخ اخیر آمریکا.

“به نظر می رسد انقلاب فرانسه در حال حاضر به حزب” جمهوری خواه سناتور توییتی.

اما آتش زا هشدار به نظر می رسید برای آبکاری لیبرال توییتر صاحب نظران و چهره های رسانه ها.

دن Saltzstein معاون سردبیر نیویورک تایمز با عجله به دفاع از فرانسه خونین قرن 18 قیام ادعا که آن را “منجر به دموکراتیک و سرنگونی سلطنت و برپایی جمهوری.”

روزنامه نگار Kurt Eichenwald به همین unbothered توسط گراهام مرجع تاریخی. او در مقایسه با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به “پادشاه” و گفت: ماه نوامبر انتخابات را به عنوان یک “انقلاب” است که فشار “بچه های بد” از قدرت است.

تیره و تار قیاس دریافت مقدار زیادی از انتقاد و مسخره. Saltzstein شد raked بیش از زغال سنگ برای عدم ذکر است که این انقلاب را به دنبال داشت بدنام حکومت ترور خود اعلام امپراتور بیش از یک دهه از جنگ و در نهایت بازسازی سلطنت.

سیل انتقاد باعث NYT ویرایشگر به تن که انقلاب فرانسه بود “یک clusterf**k”اما هنوز هم اصرار گراهام به خارج از خط با اشاره به ساخت آن است.

این جمهوریخواه مجلس نیست یکی از اولین مقايسه سیاسی رادیکال در آمریکا به انقلابیون. یک گروه از سیاتل معترضان به تازگی اشاره کرده که هر کسی که نمی توانید در هیئت مدیره با حرکت آنها را به صورت یک گیوتین-مانند پایان.

همچنین در rt.com کسانی که در هیئت مدیره انقلاب فرانسه بودند خرد شده, CHAZ معترضان هشدار می دهند پس از تغییر نام خود را به اردوگاه

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de