‘ویروس شما پیچ المپیک!’ واکنش جهان به توکیو بازی به تعویق افتادن

توکیو بازی های تابستانی تبدیل شده است و آخرین قربانی خطرناک کروناویروس که باعث شده است تا سران برای به تعویق انداختن یا لغو تمام رویدادهای ورزشی مهم برنامه ریزی برای بهار و تابستان.

پس از کمیته بین المللی المپیک (IOC) و دولت ژاپن رسما تایید به تعویق افتادن 2020 Summer Games با توجه به کروناویروس همه گیر تمام جهان گرفت با واکنش بسیاری از کاربران ستایش میزبان برای قربانی کردن آنها را ساخته اند.

ادامه مطلب: توکیو 2020 المپیک به تعویق افتاد: کمیته بین المللی المپیک رسما اعلام کرد بازی به موکول ‘فراتر از 2020 اما بعد از تابستان 2021’

ورزش وزارت جهات بین المللی المپیک و ژاپن تصمیم به reschedule 2020 المپیک تابستانیگفت:” روسیه وزیر ورزش اولگ Matytsin بدون روشن چگونه حرکت می گذارد آماده سازی ورزشکاران.

روسی, قایق رانی, فدراسیون رئیس النا Ishakova نمی تواند پنهان ناامیدی بیش از IOC حاکم تاکید بر این که همه ورزشکاران شده است آموزش به صورت سال به شرکت در این بازی ها.

من نمی دانم چه می گویند هیچ چیز به ما بستگی دارد. ما امیدواریم که وضعیت [اطراف coronavirus] تثبیت خواهد شد و این بازی برگزار خواهد شد اما چنین تعویق خواهد شد تاثیر منفی ورزشکاران که آماده به انجام در ماه جولای. آنها شده اند و آموزش برای سال, آن را باید به اوج حرفه خود و در حال حاضر معلوم نیست چه انتظار می رود,” او گفت:.

همچنین در rt.com توکیو 2020 المپیک به تعویق افتاد: ژاپنی نخست وزیر ژاپن موافقت خود را با برنامه ریزی مجدد بازی های المپیک

ما انتظار می رود که این بازی خواهد بود در نهایت لغو شد چرا که تمام مقدماتی المپیک حوادث شده اند به تعویق افتاد” گفت: روسیه در ژیمناستیک ریتمیک جمهور ایرینا Viner-Usmanova.

ما همچنان به آموزش ما باید مراکز آموزشی در کیسلوفودسک که هنوز باز است. ما در لهستانی روال ما به ما نشان می دهد بهترین در سال آینده.

برخی از کاربران رسانه های اجتماعی نا امید شده بودند بیش از اخبار پشیمان است که ویروس کشنده را لغو کرده است, ورزش های تابستان منظره.

Goddamn ویروس شما پیچ المپیک” یک فرد نوشت.

من اهمیتی نمی دهند [sic] آن 21 یا 22 این فقط درام و تفریط پول” یکی دیگر از کاربر اضافه شده است.

دیگران نگران بودند در مورد ژاپن قصد دارد در مورد مشعل المپیک که در حال حاضر روشن و تحویل به توکیو.

من تعجب می کنم آنچه در ژاپن انجام خواهد شد با مشعل المپیک. یخ آن من فرض کنید و بعدا از آن استفاده…” نظر به عنوان خوانده شده.

در حالی که اکثریت مردم ستایش ژاپن حرکت می کند برای برنامه ریزی مجدد بازی به 2021 برخی از کاربران اصرار دارند از آن ساخته شده بود تنها تحت فشار از کشورهای دیگر که حاضر به ارسال هیئت آنها به توکیو با توجه به شیوع کروناویروس.

او [ژاپن] نمی تواند تصمیم می گیرید آن را بدون فشار از دیگر کشورها و ورزشکاران” یک فرد نوشت.

“این در مورد زمان و باید تصمیم گرفته اید در ژانویه! محافظت از [sic] مردم است که کار خود را!”

IIHF جمهور رنه Fasel اعتراف کرد که آن را غیر ممکن بود برای برگزاری بازی های المپیک در این تابستان آینده زمینه ای که آن را باید منتقل شده اند به پاییز با در نظر گرفتن تعداد زیادی از رویدادهای برنامه ریزی شده برای تابستان آینده است.

این اولین بار است که بازی های المپیک لغو شده است به علت یک ویروس همه گیر همانطور که قبلا تنها جنگ (در سال 1916 1940 و 1944) قرار داده و بزرگترین multi-رویدادهای ورزشی در توقف.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im