ویروس می تواند در اینجا برای سال’ بنابراین مدارس باید باز می گوید: وزیر آموزش و پرورش

“Coronavirus می تواند با ما برای یک سال یا بیشتر” به طوری که کودکان می توانند همچنان به اقامت در خارج از مدرسه برای “ماه و ماه های دیگر می گوید: وزیر آموزش و پرورش گاوین ویلیامسون.

اما او گفت BBC صبحانه او به رسمیت شناخته شده وجود دارد خواهد بود “اولیه عصبانیت” در میان پدر و مادر در مورد فرزندان بازگشت.

معلمان اتحادیه هشدار داده اند آن است که امن نیست برای باز کردن در انگلستان مدارس ابتدایی در 1 ژوئن.

روز یکشنبه بوریس جانسون پذیرش برخی از مدارس خواهد بود آماده برای باز کردن.

وزیر آموزش و پرورش گفت: اولین گام برای بازگشت به مدرسه بود برای شروع.

“ما نمی تواند در یک وضعیت که در آن ما را برای ماه ها و ماه که در آن کودکان از دست رفته در آموزش و پرورش” گفت: آقای ویلیامسون.

چالش بر سر اینکه آیا ردیف بیش از دومینیک کامینگز حال تضعیف اعتبار دولت توصیه های بهداشتی, او گفت:, “ایمنی در قلب” از برنامه ریزی برای دانش آموزان به بازگشت.

این است متقاعد معلمان اتحادیه – با هیچ نشانه ای از یک قطعنامه به ایستادگی کردن بیش از آوردن تعداد بیشتری از کودکان به مدارس.

جف بارتون رهبر ASCL سر معلمان اتحادیه گفت: دولت تا به حال “نه یک کار خوب انجام داده در ساختمان اعتماد به نفس در برنامه های خود را”.

وزرای شکست شد را به نفع خود “اعتماد و اعتماد به نفس” گفت: Patrick روچ رهبر Nasuwt معلمان اتحادیه.

آقای ویلیامسون گفت BBC صبحانه که او به رسمیت شناخته شده وجود دارد خواهد بود تردید در میان پدر و مادر است.

“ما متوجه وجود خواهد داشت اولیه عصبانیت در مورد بازگشت مدارس,” او گفت:.

و او گفت: این درست است که وجود خواهد داشت هیچ مجازات برای پدر و مادر که تصمیم به نگه داشتن بچه ها در خانه.

پرسید که آیا پدر و مادر در حال حاضر باید تکیه خود را “غریزه” به جای کوکو هدايت او گفت که او امیدوار است که پدر و مادر شروع به فرستادن فرزندان خود به مدرسه است.

او گفت: راهنمایی برای بازگشت به مدرسه تضمین “حداکثر میزان ایمنی” – و رفتن به عقب خواهد بود مهم برای رفاه کودکان و همچنین کمک به آنها را به گرفتن از دست, درس.

مدارس باقی مانده اند باز برای کودکان کلید کارگران و کودکان آسیب پذیر و برنامه دولت این است که برای همه دانش آموزان در پذیرش سال 1 و 6 سال برای بازگشت به مدرسه از 1 ژوئن.

اما بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر نشان داد که مدارس خود را آماده خواهد شد برای باز کردن و یا مدارس خود را داشته باشند تغییرات در آن دانش آموزان باز خواهد گشت.

آقای ویلیامسون گفت: هیچ دلیلی وجود ندارد که چرا بسیاری از مدارس باید باز نشده است – اما به هیچ نشانه ای از هر تحریم برای کسانی که نمی.

اول کودکان از بازگشت به دبیرستان در سال 10 و 12 آغاز خواهد شد و در ژوئن 15.

رهبران مدرسه باید مورد سوال امکان از مرحله بعد از بازگشایی که همه اولیه کودکان در مدرسه با هم برای آخرین ماه از مدت.

وزارت آموزش و پرورش می گوید: این بخش از طرح است که در حال حاضر “تحت بررسی”.

در اسکاتلند و ایرلند شمالی وجود دارد برنامه به صورت مرحله به مرحله بازگشت به مدرسه برای دانش آموزان با شروع در ماه اوت است.

مدارس در ولز خواهد رفت پشت در 1 ژوئن, اما تاریخ هنوز تعیین شده است.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de