پکن به شدت انتقاد کرد در کشورهای فانینگ ترس از رمان coronavirus — که تا کنون ادعا 259 زندگی — اصرار دارد که پاسخ آن در برابر بیماری کشنده می رود به مراتب فراتر از استانداردهای پذیرفته شده در سراسر جهان.

“ما به تصویب رسید و جامع ترین و دقیقترین پیشگیری و کنترل اقدامات و بسیاری از آنها بسیار فراتر از الزامات بین المللی بهداشت و درمان مقررات” وزیر امور خارجه وانگ یی مطمئن باشید در حالی که صحبت کردن با همتای هندی او Subrahmanyam Jaishankar در روز شنبه.

چین در تلاش هستند [و با هدف] نه تنها حفاظت از سلامت مردم خود اما همچنین حفاظت از سلامت مردم در سراسر جهان است. دولت ها و سازمان بهداشت جهانی داده اند به رسمیت شناختن کامل به این.

شمار تلفات ناشی از این ویروس ناشناخته افزایش یافته است به 259 شبانه — ثبت شده در چین — با تقریبا 12000 تایید موارد در جای دیگر در جهان است.

پکن “موافق نیست با این رویکرد اتخاذ شده توسط کشورهای به ایجاد تنش و یا حتی وحشت” وزیر با اشاره به یادآوری است که سازمان بهداشت جهانی (WHO) “تایید نشده از سفر و یا محدودیت های تجاری در چین است.”

این کشور در سراسر جهان با عجله برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید شیوع بیماری از جمله بسته شدن مرزهای معرفی سختگیرانه تر غربالگری از آن بازگشت از چین و یا تعلیق پروازهای مستقیم به و از شهرستانها چینی. دیگران را به طور چشمگیری افزایش یافت, سفر, مشاوره برای جهان پرجمعیت ترین کشور است.

ادامه مطلب: چین coronavirus: ما برای زنده ماندن بسیار بدتر از هر سال اما وحشت است که خطر واقعی

یک روز پیش آمریکا با صدور یک هشدار سفر تشبیه خطر سفر به چین را که از عراق و افغانستان است. اگر چه اندازه گیری اضطراری آمد و مدت کوتاهی قبل از مقامات بهداشتی شناسایی هفتمین مورد در آمریکا آن را مطرح خشم در پکن.

“فقط به عنوان این که توصیه می شود در برابر محدودیت های مسافرتی ما با عجله در جهت مخالف” در پاسخ Hua Chunying وزارت امور خارجه سخنگوی. “این مجموعه یک مثال بد. آن است که قطعا یک ژست حسن نیت است.”

همچنین در rt.com چین توسعه سریع Coronavirus آزمون که با این نسخهها کار در کمتر از 15 دقیقه

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی